Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
eBOSS Group

Pytanie

Polecane posty

Mam zamiar w najbliższym czasie wykupić serwery dedykowane i oferować usługi dla resellerów.

Bedzie to zamkniete grono kilku firm z którymi mam zamiar współpracować. ( czyli miedzy innymi wy ) Sam nie bede zajmował się odsprzedażą osobom trzecim. Osoby które nie bedą miały założonych własnych działalności No Problem Moje firmy bedzie robić cesje na wasze usługi. A odpowiednia kasa bedzie trafiać do waszej kieszeni. Gdy po jakimś czasie ktoś z tych osób założy własną działalność to juz sam bedzie wszystko wystawiał. Zadaniem moim bedzie dla wszystkich partnerów stworzenie dla ich klientów supportu ( telefoniczny, platforma, live chat ) no i opieka nad serwerami. Natomiast waszym zadanie bedzie odsprzedanie tych produktów pod własną marką.

No jakos to wytłumaczyłem. Teraz o co chodzi?

1. Chciałbym znac wasza opinie na moją propozycje

2. Wszystkich zainteresowanych o kontakt na mojego maila.

3. Abyscie mi doradzili gdzie i jaki serwer wykupić ( w sumie kasa nie ma znaczenia, ale bierzcie pod uwage że i mi i wam i waszym klientom musi sie to opłacać. W gre wchodzi kilka serwerów )

 

Kontakt na emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka posiadasz _wlasna_ infrastrukture oraz srodki techniczno/organizacyjne do swiadczenia takich uslug ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj było troszke wiecej jednak ze wzgledów bezpieczeństwa tego pomysłu zostało to usuniete.

 

Pytasz mnie sie o "infrastrukture"? Nie mozna na to pytanie odpowiedzieć. Postanowiłem że inaczej sie tym zajme, najpierw porozmawiam bezposrednio z osobami które beda potencjalnymi klientami. Bo jak wiecie inaczej myslicie wy i inne rzeczy są dla was ważne w porównaniu z tymi co są włascicielami i zarządzają dana organizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj nam adresy stron internetowych swoich firm. Chcielibysmy cos wiecej poczytac o nich :) Skoro masz kilka firm i sa znane musze istniec w sieci, lub przynajmniej jakiekolwiek publikacje na ich temat.

Podaj rowniez przynajmniej numery SMSowe ktore obslugujesz to przynajmniej bedziemy wiedziec z kim rozmawiamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ze reprezentuje Cashbilla to cos zlego? :) Powaznie pytalem o strony internetowe Twoich firm bo zainteresowala mnie Twoja wypowiedz na forum, a ty w dziwny i smieszny sposob atakujesz mnie.

 

Z opisu w profilu wywalasz nagle nazwy firm ktore reprezentujesz i jestes wlascicielem jak to pisales (PolMed Sp. z o.o. , Dax Trading Inwestments, oraz ALFA - doskonale sie sklada, ze znam PolMed Sp. z.o. wiec musimy sie znac.) Jesli chcesz zainteresowac kogokolwiek na tym forum nalezy przedstawic sie w miare wiarygodnie. Stad myslalem, ze naprowadze Cie, bys pokazal kim jestes. To wszystko, chcialem pomoc.

Ale z tego co widze nie chcesz sie ujawniac chyba, ze nie zrozumiales o co mi chodzilo w poprzednim poscie.

 

A podajac adres strony nie licze, ze ktos mnie potraktuje powaznie :) Zwyczajem jest podawac informacje kogo reprezentuje dana osoba na forum. Jesli jestes Bussines Angels to doskonale wiesz o czym mowie :)

 

Cos schodzimy OFFTOPIC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem się o opinie na temat takiego rozwiazania. Jednak zamiast opinii jest ciagłe sprawdzanie mojej osoby. Czy to jest istotne kto wam to proponuje? Bo i tak najwazniejsze są efekty. Mamy pomysł, mamy kase, pytanie tylko "czy warto i czy to dobre rozwiazanie". Nie wazne jest na jaką firme to bedzie ( ważne aby nie była to żadna firma z istniejącej konkurencji ).

 

Na tym koncze pisanie na tym forum. Kto jest ciekaw to tylko kontakt na maila lub GG. Cashbill to dobra firma. Ale jak juz wspomniałem nie ubiegam się o kredyt ani nie szukam inwestora. Jestem poprostu ciekaw ile firm poszłoby na taki układ jak proponuje oraz waszych opini na ten temat. Wiec na tym etapie zbedne jest podawanie danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wybacz, ze wdalem sie w dyskusje, czasem dobre intencje wychodza inaczej niz przewidziano.

 

Pomysl dobry, musialbys jednak sie zastanowic nad zasadami wspolpracy z takimi osobami, a raczej zainteresowani powinni teraz obsypac cie pytaniami. Firmy oferujace swoj hosting na swoich serwerach majacych juz swoja infrastrukture nie przesiada sie na cos innego, jednak mysle, ze nie tutaj nalezy szukac wspolpracownikow, lecz wsrod tych szukajacych VPNow czy reselerskich duzych kont, a jest ich tutaj wielu.

 

Zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duzo osób sie domnie zgłosiło. A co najdziwniejsze to wiekszośc tych osób posredniczy w sprzedazy serwerów dedykowanych. Własnie przegladam ich strony i zastanawiam sie jak to wszystko zebrac do kupy i utworzyc z tego jedna całość. Szukałem przez kilka miesiecy serwerów dedykowanych sprzedawanych przez Polaków i z 20% tylko tych firm widziałem w internecie czy ktos mi o nich wspomniał. Reszta jest poprostu nie do znalezienia. Jedynie chyba przez przypadek czy z polecenia. A mają naprawde ciekawe warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz mnie sie o "infrastrukture"? Nie mozna na to pytanie odpowiedzieć. Poprostu zucasz hasło serwery i wszystko bedzie.  

 

Czy wiesz na co sie porywasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zycze powodzenia, a jak juz bedziesz WIELKI to daj znac, chetnie pogratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że usuwanie swojego posta po skomentowaniu go przez kogoś po to, by jego wypowiedź wyglądała dziwnie (bez kontekstu) nie jest najelegantszym sposobem dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pioklo

Pomysl ciekawy.Wymaga znacznych nakladow finansowych w 90 % bedzie to reklama i wtedy mozna liczyc na zwrot inwestycji.

Jest teraz duzy bum na tego typu uslugi i do 2006 roku ma sie to zwiekszyc jeszcze o kilkanascie %.

Wiec teraz jest najwyzszy czas na uruchomienie takich uslug.

 

to moja opinia i nie zdziwie sie jak ktos sie z nia moze nie zgadzac :)

 

--

pozdrawiam

pioklo

serveradmin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@eBoss Group - jak chcesz znalezc klientow to przede wszystkim odpowiadaj na pytania Tobie zadane KONKRETNIE. Taka moja rada. Bo z tego co tutaj patrze to mam ochote zablokowac ten topic. (glownie przez Twoja postawe!) Wiec zmien technike!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tm! - powiem Ci, ze wladza na forum chyba Ci odbija bo juz ządasz od ludzi jak i kiedy maja sie wypowiadac - a to jest tylko i wylacznie ich sprawa.

a poreszta nie kazdy siedzi caly dzien na necie i pisze na forum, sa ludzie, ktorzy jeszcze pracuja, wyjezdzaja w delegacje i na spotkania.

eBoss byc moze nie ma takiej znajomosci obyczajow ponujacych na forach dyskusyjnych (tym bardziej, ze na roznych forach sa rozne obyczaje) ale pewnie wiedza biznesowa przewyzsza Cie wielokrotnie.

AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że usuwanie swojego posta po skomentowaniu go przez kogoś po to, by jego wypowiedź wyglądała dziwnie (bez kontekstu) nie jest najelegantszym sposobem dyskusji.

 

Jaki rozmowca, taki sposob i poziom dyskusji. Nic ujac, nic dodac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×