Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hubert Szeliga

Oddam płatny hosting za darmo!

Polecane posty

Ostatnio przenosiłem moje forum na nowy serwer. Pomyślałem, że skoro stary ma się "kurzyć" to lepiej go komuś oddać. Serwer opłacony jest do 1 stycznia 2013r. Płatny 11,07 zł (SMS-em) co 3 miesiące, więc oszczędzamy na starcie 10 zł. Co chcę za hosting? Otóż małą reklamę (bez tła, bez animacji, więc nie obciąża strony i nie odwraca uwagi) mojej strony w górnej części twojego serwisu. Jeśli jest to forum to musi być na nim minimum 120 użytkowników nie będących botami. Jeśli chodzi o serwis to tu liczą się unikalne odwiedziny.

 

Parametry hostingu:

Pojemność: 750MB

Miesięczny transfer: 10GB

Przestrzeń na bazę MySQL: bez limitu (tzn. tyle ile konto www)

Baz danych MySQL: 10

Kont FTP: 10

Cron: NIE

Nielimitowana ilość zaparkowanych domen: TAK

Nielimitowana wielkość plików: TAK

Panel: DirectAdmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby coś, ale WHT to forum o hostingu, tu ludzie raczej nie potrzebują tak mikroskopijnych kont hostingowych, większość z nich posiada serwery VPS bądź serwery dedykowane, poza tym nie sądze że znajdziesz forum które posiada od 120 użytkowników aktywnych i będzie potrzebowało takiego serwera. Najlepiej jakbyś takie ogłoszenie zamieścił na forum gdzie siedzi pełno gimnazjalistów bo tylko oni korzystają z opcji SMS, i w sumie może oni będą potrzebowali takiego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, parametrami nie zachwyca, ale forum oparte na MyBB działało na nim bardzo szybko, w dodatku nie było przerw w działaniu.

 

PS: Do 250 użytkowników na forum używałem tego hostingu, teraz przeniosłem się gdzie indziej, a nie każdego stać na dedyka lub VPS'a ;)

 

EDIT: Pieniędzy nie żądam, jedynie reklamy przez te 3 miesiące, więc po za miejscem na forum klient nic nie płaci ;) Jeśli kogoś interesuje to tak wygląda "reklama": http://winforum.eu/metro/logo.png

Edytowano przez Hubert Szeliga (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz reklame to raczej nie jest to hosting za darmo, coś za coś, a ty jeszcze stawiasz warunki. Za darmo oznacza to że nie chcesz poprostu nic. Można to podpisać pod sponsoring hosting za reklame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×