Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Arhu

Laptop do pracy

Polecane posty

Witam, znajomy szuka laptopa do pracy w biurze.

Nie jest potrzebny demon wydajności.

 

Budżet nie jest problemem, ale w przedziale 2-3k PLN.

Matryca 15cali, minimum 4G ram, dobra bateria i support.

Może być ssd ale nie musi.

 

Proszę o konkretne modele

 

EDIT:

Co myślicie o http://laptopy.benchmark.pl/test-laptopa/acer-aspire-timelineultra-m3.html

Edytowano przez Arhu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Albo 14-15 cali i podpiąć pod monitor.

Ja polecam SSD, od razu rewelacyjna wydajność systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech szuka coś z zintegrowaną kartą graficzną jak ma być do biura. Polecałbym coś na nowych prockach intela. Ewentualnie niech patrzy za czymś ze znośnymi głośnikami. Może kiedyś będzie chciał obejrzeć na nim film jak będzie mu się nudziło...:)

 

Jeszcze jedna rzecz... Niech próbuje (ale może być ciężko) znaleźć coś z matową matrycą.Będzie musiał coś sprawdzić na dworze w słońcu i na takim z błyszczącą będzie problemowo...

 

jeśli nie musi trzymać przy sobie dużej ilości danych to tańszy laptop i do tego ze 300-400zł przeznaczyć na ssd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuję na DELL E6400 od 3 lat i mam w nim 2 rdzeniowy procesor 2,4Ghz oraz 9 komorową baterię (kiedyś prawie 5h pracy, teraz krócej), dysk 500GB 7200rpm (standardowo była 80GB 5400rpm) 2GB RAM, grafika zintegrowana, matryca '14 LED 1440x900 do tego stacja dokująca i monitor '20 HP z matrycą 4:3 z klawiaturą i myszą. Obecnie przymierzam się do E6410 na SSD (wygląd ten sam, ale tam już jest i5 i DDR3) i drugi monitor. Dla mnie warunki idealne do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×