Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
w0j73k

Licencja TS3

Polecane posty

Witajcie. Poszukuje kogoś kto mógłby się podzielić ową licencją (non-profit 512 slotów) która można uruchomić na 10 serwerach. Lub kogoś kto posiada stronę internetową i email z tej domeny. Niestety nie posiadam strony i nie mam jak tego załatwić ;/

 

z góry dziękuje za pomoc.

 

 

P.S - pisać tutaj lub na GG 1152151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie posiadam konta w banku, a na poczcie wpłacać i czekać tydzień aż dojdzie .. to już lepiej kupić zwykła domene i zrobić strone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba posiadać własnej domeny aby się zarejestrować masz tu wzór i tak jeżeli e-mail masz w interii to jako stronę podajesz interia.pl jak na wp to wp.pl itp.

 

Nawet możesz all przepisać tak jak masz na foto tylko IP maszyny wpisz a nie słownie i tak Cię zarejestruje.

http://img3.imageshack.us/img3/4859/ts3li.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Poszukuje kogoś kto mógłby się podzielić ową licencją (non-profit 512 slotów) która można uruchomić na 10 serwerach. Lub kogoś kto posiada stronę internetową i email z tej domeny. Niestety nie posiadam strony i nie mam jak tego załatwić ;/

 

z góry dziękuje za pomoc.

 

 

P.S - pisać tutaj lub na GG 1152151

Nie na 10 serwerach, lecz możesz ja uruchomić na 1 serwerze 512 slot lub 10 serwerów o łącznej liczbie 512slot.

 

Nie potrzeba posiadać własnej domeny aby się zarejestrować masz tu wzór i tak jeżeli e-mail masz w interii to jako stronę podajesz interia.pl jak na wp to wp.pl itp.

 

Nawet możesz all przepisać tak jak masz na foto tylko IP maszyny wpisz a nie słownie i tak Cię zarejestruje.

http://img3.imagesha.../4859/ts3li.png

Twój pomysł jest strasznie idiotyczny, sprawdzą strone i nie przyznają licencji bo jest mnóstwo reklam.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój pomysł jest strasznie idiotyczny, sprawdzą stronę i nie przyznają licencji bo jest mnóstwo reklam.. ;)

Nie mój, znalazłem w Google foto to podesłałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×