Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adrian Mazurek

[Zlecę] Konfiguracja Antyspamu Na Vps

Polecane posty

Witam,

 

Potrzebuję osoby która mogłaby wprowadzić następujące zmiany na serwerze VPS:

- instalacja i poprawne ustawienie antyspamu / antywirusa (może być to spamassassin lub proponowane narzędzie płatne). Aktualnie nie mamy na serwerze systemu antyspamowego i trzeba zrobić z nim porządek.

- wyczytanie logów poczty i wyeliminowanie ewentualnych errorów

 

Chcielibyśmy aby serwer poczty działał normalnie, eliminował zbędny spam (czasem wysyłane wiadomości z naszych adresów) i aby zachowywał się naturalnie (otrzymujemy informacje od klientów zagranicznych, że czasami maile nie dochodzą - kody błędów wyślę na e-mail)

 

Serwer posiada około 12 skrzynek pocztowych, jednak w przyszłości może być ich więcej.

Dobrze jeżeli będzie możliwość wystawienia faktury VAT (lecz nie jest to konieczne)

 

Serwer VPS w Home.pl (z panelem Plesk) oparty na debianie.

 

 

Zgłoszenia i pytania proszę wysyłać na : adrian@playroom.pl

 

Nie chcę nikogo obrazić proponowanym budżetem, jeżeli jest za mały proszę o taką informację.

Edytowano przez maziq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Potrzebuję osoby która mogłaby wprowadzić następujące zmiany na serwerze VPS:

- instalacja i poprawne ustawienie antyspamu / antywirusa (może być to spamassassin lub proponowane narzędzie płatne). Aktualnie nie mamy na serwerze systemu antyspamowego i trzeba zrobić z nim porządek.

- wyczytanie logów poczty i wyeliminowanie ewentualnych errorów

 

Chcielibyśmy aby serwer poczty działał normalnie, eliminował zbędny spam (czasem wysyłane wiadomości z naszych adresów) i aby zachowywał się naturalnie (otrzymujemy informacje od klientów zagranicznych, że czasami maile nie dochodzą - kody błędów wyślę na e-mail)

 

Serwer posiada około 12 skrzynek pocztowych, jednak w przyszłości może być ich więcej.

Dobrze jeżeli będzie możliwość wystawienia faktury VAT (lecz nie jest to konieczne)

 

Serwer VPS w Home.pl (z panelem Plesk) oparty na debianie.

 

 

Zgłoszenia i pytania proszę wysyłać na : adrian@playroom.pl

 

Nie chcę nikogo obrazić proponowanym budżetem, jeżeli jest za mały proszę o taką informację.

 

Witam.

Jestem zainteresowany. Z tego co wiem to plesk ma mozliwosc filtrowania emaili tylko trzeba mu SpamAssassin doinstalowac. Moj email michal@mailmix.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×