Skocz do zawartości
Gość mpm1122

Pytanie co do kupna konsoli.

Polecane posty

Gość mpm1122

Witam, dziś przeglądając jeden z serwisów natrafiłem na ciekawą ofertę. Za 365 zł można kupić XBOX 360 ARCADE z 2008 z pełnym okablowaniem, ale bez dysku. Z rozmowy dowiedziałem się tyle, że konsola miała poprawiane chłodzenie. Według sprzedawszy konsola nie jest zbanowana i w 100% sprawna. Niestety ten Pan nie wysyła za pobraniem i nie mogę się z nim spotkać osobiście. O co powinienem zapytać i czy w ogóle kupować to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rkzm2012

Jeśli masz nie daleko to miejsca zamieszkania sprzedawcy to możesz pojechać i sprawdzić czy konsola działa. Jeśli będzie działać to możesz kupić (kupujesz na własną odpowiedzialność). Taki dysk do xboxa kosztuje około 200zł używany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek10

Jeśli masz nie daleko to miejsca zamieszkania sprzedawcy to możesz pojechać i sprawdzić czy konsola działa. Jeśli będzie działać to możesz kupić (kupujesz na własną odpowiedzialność). Taki dysk do xboxa kosztuje około 200zł używany

 

Niestety ten Pan nie wysyła za pobraniem i nie mogę się z nim spotkać osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się dlaczego nie wysyła za pobraniem i nie możesz się z nim spotkać osobiście. Ja bym odpuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Nie to, że nie mogę się spotkać osobiście. Tylko, że ja mieszkam w Kielcach, a on w Rzeszowie i trochę KM jest. Za pobraniem tłumaczył się, że raz wystawił i gościu nie odbierał przesyłki przez długi czas, ale jak tak mówicie to ok. Lepiej będzie jak pójdę do sklepu i zapłacę drożej a mam pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to, że nie mogę się spotkać osobiście. Tylko, że ja mieszkam w Kielcach, a on w Rzeszowie i trochę KM jest. Za pobraniem tłumaczył się, że raz wystawił i gościu nie odbierał przesyłki przez długi czas, ale jak tak mówicie to ok. Lepiej będzie jak pójdę do sklepu i zapłacę drożej  a mam pewność.

 

czy drożej to nie wiem, absolutnie nie znam tematu konsol, zrób prostą kalkulację i oceń czy opłaci Ci się podjąć ryzyko. Pisałeś, że brak dysku - ten też pewnie kupisz przez internet i to kolejne koszty przesyłki. I weż poprawkę na zapewnienia o 100% sprawności. Warto trochę dopłacić i spać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×