Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
StOnA

Oddam trochę sprzetu serwerowego za darmo.

Polecane posty

Nie mogę pisać nowych tematów w giełdzie a na firmowym profilu brzydko to będzie wyglądać więc tu napiszę taki post.

 

Mam do oddania za darmo sprzęt serwerowy, który pozostał po ostatnim sprzątaniu i po kilku wymianach całego sprzętu a który już nie zostanie ponownie użyty. Sa to bardzo lub ciutkę starsze sprzęty, części które raczej sa sprawne ale nie mam jak juz niektóych sprawdzić bo albo brak procesorów lub pamięci ewentulanie czegoś innego by zadziałało a i chęci również. Zawadza nam i oddać lepiej jeśli komuś się przyda.

 

Jest tego kilka pudełek i częśc ze sprzętu to nowe nieużywane sztuki jednak już nie nadające sie do profesjonalnego uzywania.

 

1. kaseta z IBM BladeCenter pod opteron serii 22xx na dwa procki i dwa kontrolery sas. Pozostała po sprzedaży 2 obudów niezauważona w pudełku. Uzywana jeszcze rok temu. Wyglad jak na zdjęciu.

 

2. Kontrolery 3 ware IDE 2 lub 4 portowe.

 

3. Kontrolery SATA

 

3. Płyta supermicro H8DM8 i X7DB8

 

Będę dopisywał sukcesywnie jak znajdzie się chwilę. Widze jeszcze dyski SCSI, kontrolery, taśmy, płyty itd..

 

Oczywiście sprzęt nie do dalszej osdsprzedaży bo było by nie fair wobec tych którzy mogliby go sobie wykorzystac a nie pohandlować.

 

Info na priv jeśli ktoś ma ochotę coś se wybrać.

post-14976-0-24235500-1348327766.jpg

post-14976-0-90626700-1348327779.jpg

post-14976-0-85180700-1348327792.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję maszynkę pod serwer backupowy do domu.

Jeśli masz coś ciekawego i sprawnego to jestem chętny.

 

Pisz na PW co tam jeszcze będziesz miał - trafi w dobre ręce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję maszynkę pod serwer backupowy do domu.

Jeśli masz coś ciekawego i sprawnego to jestem chętny.

 

Pisz na PW co tam jeszcze będziesz miał - trafi w dobre ręce ;)

 

Z regóły sa to płyty i doposazenie serwerowe. A czego trzeba... Zaraz coś doszukam jeszcze... Z tego co widzę mam jedną płytę z prockami dualcore AMD... ale bez pamięci . oraz nówka płyta w pudełku nawet nieorwierane : supermicro x7dbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Czy i ja się załapię? Szukam sprzętu typowo do edukacji :-) Nie na sprzedaż dla własnych celów.

Nie zajmuję się hostingiem ale jeśli jest szansa poszerzenia swojego "zaplecza" o coś nowego to jestem chętny :-)

Obecnie działa tylko PIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

została tylko pod 2x AMD DL/QCore . Jak pasuje na PW.

 

Nie mogę wysyłac nowych PW więc prosze pisac ... poszperam w pudłach i odpisze na PW. Zostały 3 kontrolery oraz płyty pod 2x xeon i jedna pod 2 x AMD

 

Płyty główne 8 szt rozdane ...

 

Kontrolery rozdnae ... Dyski rozdane...

 

został BladeCenter Case.

 

Zwolnił się właśnie jeden sprzęt na supermicro 2x CPU z zainstalowanym jednym prockiem xeon 5130 .

Do tego mogę dodać zasilacz 700w emacs serwerowy za kilkadziesiąt zł ... powiedzmy za 30zł . Brak tylko pamięci i radiatorów pod socket 771.

Edytowano przez StOnA (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek10

napisałem na pw że wezmę jakąś płytke z prockiem. Jestem chętny na ten zestaw @up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KONIEC ... :)

ROZDANE

 

ZOSTAŁO :

 

BladeCenter Case 2x AMD, SAS ze zdjęcia

 

i

Zostało trochę sprzętu w pudłach ale to super starocie .. Jak ktoś chce mogę wysłać.. płyty z prockami oraz pamięci ddr1 ... kilka ze 2-3 kilka backlane IDE

 

Więcej sprzętu juz nie mam.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PORSZĘ O ZAMKNIĘICE TEMATU

 

ALL rozdane ... prosze więcej nie pisac bo już puste pudełka...

 

SPRZET WYSYŁAM WE WTOREK POCZTĄ POLSKĄ

 

:)

 

Jeśli coś będę miał za free dam znać na giełdzie jak mi się unblocked

Edytowano przez StOnA (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×