Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Snappy

BOT na serwer TS3

Polecane posty

Witam szukam BOT'a na serwer TS3.

 

1. BOT który będzie wysyłał wiadomość powitalną gdy ktoś wejdzie na serwer (coś typu: Witamy na serwerze TS3... ).

 

2. Który będzie powiadamiał Administrację serwera gdy ktoś wejdzie na kanał Pomoc Admina czy coś takiego.

 

 

Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dodać link który wysłał mi NOName i który jeszcze działa.

 

Proszę http://pliki.sykoo.pl/ts3bot.rar - bot jest napisany w php.

Dziękuję za linka do BOT'ów.

Ale mam problem nie wiem ja je skonfigurować i jak zainstalować. Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za linka do BOT'ów.

Ale mam problem nie wiem ja je skonfigurować i jak zainstalować. Proszę o pomoc!

WItam, rozpakowywujesz archuwium o nazwie ts3bot.rar następnie rozpakowywujesz aruchiwum o nazwie TS3PHPBot-v2.0.0-beta1.tar reszta archiw są to pluginy. Pierw kofnigurujesz ts3bota \ts3bot - pliki\TS3PHPBot-v2.0.0-beta1\config poźniej konfigurujesz \ts3bot - pliki\TS3PHPBot-v2.0.0-beta1\config\virtualServer\9987 Jeżeli to już zrobileś to rozpakowywujesz sobie plugina i według nazw folderów wgrywasz i konfigurujesz funkcje jeżeli zrobisz poprawnie wszystko powinno grać.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WItam, rozpakowywujesz archuwium o nazwie ts3bot.rar następnie rozpakowywujesz aruchiwum o nazwie TS3PHPBot-v2.0.0-beta1.tar reszta archiw są to pluginy. Pierw kofnigurujesz ts3bota ts3bot - pliki\TS3PHPBot-v2.0.0-beta1\config poźniej konfigurujesz ts3bot - pliki\TS3PHPBot-v2.0.0-beta1\config\virtualServer\9987 Jeżeli to już zrobileś to rozpakowywujesz sobie plugina i według nazw folderów wgrywasz i konfigurujesz funkcje jeżeli zrobisz poprawnie wszystko powinno grać.

Nie ogarniam tego :(

Możesz to troszkę dokładniej objaśnić. Będę wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam tego :(

Możesz to troszkę dokładniej objaśnić. Będę wdzięczny :)

A czego ty nie rozumiesz? Najprostszy sposób ;) Jeżeli nie potrafisz czytać lub Ci się nie chce to poprostu nie zabieraj się za to bo nikt ci tego palcem nie pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×