Skocz do zawartości
xorg

Partner forum vs niewygodne informacje

Polecane posty

Hi,

 

chciałbym się dowiedzieć czemu post @sshd na temat wycieku bazy Sprint Data Center został usunięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co już pisano tu na forum link zawierał zbyt dużo danych osobowych ( lub dostęp do nich ).

Zamiast jego usuwać mogli go edytować tyle od siebie, teraz już po fakcie pozostał niesmak iż sponsorzy mogą liczyć na lepsze traktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpis zawierał zbyt dużo newralgicznych danych i mógł powodować jeszcze poważniejsze konsekwencje niezależnie od już poniesionych.

 

Nie został usunięty tylko schowany do czasu opanowania / wyjaśnienia sytuacji.

 

Kolejny temat został bo był już informacyjny bez szczegółów które nie mogły być upublicznianie ze względu nie na dobro SDC ale ze względu na interes klientów firmy aby nie ucierpieli jeszcze bardziej.

 

Kolejne teorie spiskowe o przywilejach itd. są niesmaczne i nielogiczne, bylibyśmy samobójcami gdybyśmy takie działania podejmowali na rzecz ochrony firm, podczas gdy Internet nie śpi i to byłoby widoczne w parę minut po zdarzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up nie mam pretensji , jak pisałem możliwe iż irytacja ( po wysłaniu email i telefonie ) była powodem podania samego linku ( noc też już była - północ ) chociaż wolałbym aby mój pospieszny post był edytowany, ogólnie uważam iż temat za zamknięty na drugi dzień już kontaktowałem się z SDC i wszystko wyjaśniliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×