Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
purzyk

strona klubu jazzowego do oceny

Polecane posty

Witam serdecznie.

Bardzo proszę o ocenę strony klubu jazzowego we Wrocławiu.

http://vertigojazz.pl/

nie ja ją robiłem - potrzebuje wytknąć wykonawcy witryny wszelkie nieprawidłowości w usabilty.

 

Czy wg was ona jest funkcjonalna? Jeśli nie to co na pierwszy rzut zmienić?

Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm..lubię taki retro styl jaki tu jest, to jak najbardziej na plus :) Do kolorystyki też ciężko sie przyczepić, jest ok. Zdjęcie na głównej jest tragiczne, nie pasuje do wyglądu strony i odrzuca. rozumiem że nie zawsze będzie możlwiosc dodania dobrego zdjecia do newsa, dlatego news jest za bardzo wyróżniony - nie musi być taki wielki na całą stronę a i tak może być widoczny.

Lepiej by bylo gdyby w pasku na gorze rozwijał się osobno panel logowania, a osobno "polecamy" itp. Dziwnie to wygląda że rozwija się wszystko na raz.

Więcej opcji ciężko ocenić z racji tego że podstrony w menu nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech grafik zrobi boxy po lewej na 2/3 strony z tematem newsa + informacjami + zdjęcia.

 

Po prawej zrobić box na 1/3 strony z jakimiś akutalnościami bądz zapowiedziami "co w klubie wkrótce" wraz z terminarzem (bo to ważne kiedy i co grane).

 

A tak to ok

 

ps. to "coś" u dołu psuje wszystko... lepiej wstawić ładną stopkę (footer).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Jeśli nie to co na pierwszy rzut zmienić?

Powiększyć fonty (tekstów, menu)+interlinia albo dodawać lupkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest dziwnie, że niby fajnie i nowocześnie i widać trend, ale jednak coś nie gra, coś zaburzone.

Trzeba chyba poczytać i popracować właśnie nad różnymi takimi technikaliami, że odstępy, światło, linie, takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisze Teamplay - najlepiej sprawdzą się boxy na newsy, a nie jeden rozciągnięty news na głównej. Terminarz wydarzeń to świetny pomysł. Podajesz za dużo informacji: http://vertigojazz.pl/index.php?option=com_bystryblog&view=blogpost&cat_id=2&post_id=25&Itemid=9

Po co aż tyle? Lepiej w skrócie co, jak i za ile. Pomysl tez o jakimiś wspólnym sobie na wyróżnienie ceny i innych informacji - na razie troche sie zlewa.Logo i nazwa klubu powinna być na samej górze, a nie dopiero pod menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak na moje porażka, wchodzę na strone i razi mnie czerwień, zjeżdżam niżej i dostaje po oczach niebieskim ;/

Muszę sie zgodzić - ciekawa góra - potem okropny fragment i dół w sumie ok - ja bym tą czerwoną paskude ze środka wyrzucił - bo wygląda jakby były 3 projekty połaczone razem.

 

Stanowczo za mała czcionka w menu. No i stopka za duża - przewijam no bo tam musi coś być - a tam pusto. Starajcie skupić się na przekazie - nie grafice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×