Skocz do zawartości
doler

"niezawisle sady" - podpucha dziennikarza

Polecane posty

@Paweł w GDA to ludzie ode mnie smigają do pracy. Prawie 220KM (autostradą :) Koszt 19,50 )

I 195,00 na 3 wyjazdy za troche petrychu. Przy wypłacie okazuje się, że zostało w kieszeni 980 zł na czysto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

@Irek, tak jest nadal, zatrudniasz pracownika z orzeczeniem i dostajesz od 60% do 160% najniższego wynagrodzenia, w zależności od posiadanego stopnia. Jak się dobrze zakombinuje to można na tym nieźle wyjść, tylko w razie wpadki to nie ma co liczyć na zawiasy. Przy słabej znajomości angielskiego, gdybym miał możliwość to bym stąd uciekł tak szybko jak się tylko da. Nic mnie w tym kraju nie trzyma, no może poza rodziną w ograniczonym zakresie. Pozytywnych wspomnień mało, znajomych jeszcze mniej więc nic tylko wiać... Cierpienie psychiczne łatwiej jest znieść komuś dla kogoś jest to niemalże codzienność we własnym kraju. 250 Funtów tygodniowo, wychodzi 1000 miesięcznie przy najniższej stawce. Nie znam cen za mieszkanie w znośnym standardzie, jakie sa opłaty za media czy żywność. Samochód mi do szczęścia nie jest potrzebny :) Żyjąc skromnie idzie chyba coś odłożyć, nie przymierając przy okazji z głodu.

 

@juvenito, próbuj, może ci się uda. Najlepiej jest jadąc tam mieć kogoś zaufanego, kto pomoże się odnaleźć w tej dżungli przez te pierwsze kilka tygodni czy miesięcy. A ta autostrada winna być bezpłatna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy słabej znajomości angielskiego, gdybym miał możliwość to bym stąd uciekł tak szybko jak się tylko da. Nic mnie w tym kraju nie trzyma, no może poza rodziną w ograniczonym zakresie. Pozytywnych wspomnień mało, znajomych jeszcze mniej więc nic tylko wiać... Cierpienie psychiczne łatwiej jest znieść komuś dla kogoś jest to niemalże codzienność we własnym kraju. 250 Funtów tygodniowo, wychodzi 1000 miesięcznie przy najniższej stawce. Nie znam cen za mieszkanie w znośnym standardzie, jakie sa opłaty za media czy żywność. Samochód mi do szczęścia nie jest potrzebny :) Żyjąc skromnie idzie chyba coś odłożyć, nie przymierając przy okazji z głodu.

Jak ktoś sobie w Polsce nie radzi to w Anglii nie ma już teraz czego szukać. A za 1000 funtów to tam wegetacja jest a nie życie. Tu tez można żyć normalnie i z czasem coś osiągnąć no ale łatwiej jest marudzić kiedy samemu nie zna się nawet języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa. Sprawdzałem też przy wylogowanym koncie gmaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna prezentacja, ale tło trochę skopane, bo częsci białych napisów na białym tle nie widać

edit:

swoją drogą na jakiej umowie nie trzeba płacić zusu? o dzieło? o ile jest takowa...

Edytowano przez cybuch (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×