Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
SkeraPL

FreeBSD :), shell, a cod4

Polecane posty

Na wstępie, pewnie zły dział, ale nadal ciężko mi ogarnąć to forum :)

Jeżeli faktycznie zły dział to proszę o przeniesienie :)

 

A teraz konkrety :)

Mam konto shell na Mydevil.net (Md2), serwer jest na FreeBSD, a emulacja linuxa z tego co pamiętam jest off (:/) i mam takie pytanie czy da się postawić klanowy serwer ok. 12-16 slotów do gry Call Of Duty 4 (Modern Warfare 1)? Mam nadzieję, że ktoś wie może coś na ten temat i mi pomoże, a jeżeli jest taka możliwość to wytłumaczy jak :) Oczywiście jeżeli jest taka możliwość, a Administracja MyDevil się nie zgodzi, to trudno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie, pewnie zły dział, ale nadal ciężko mi ogarnąć to forum :)

Jeżeli faktycznie zły dział to proszę o przeniesienie :)

 

A teraz konkrety :)

Mam konto shell na Mydevil.net (Md2), serwer jest na FreeBSD, a emulacja linuxa z tego co pamiętam jest off (:/) i mam takie pytanie czy da się postawić klanowy serwer ok. 12-16 slotów do gry Call Of Duty 4 (Modern Warfare 1)? Mam nadzieję, że ktoś wie może coś na ten temat i mi pomoże, a jeżeli jest taka możliwość to wytłumaczy jak :) Oczywiście jeżeli jest taka możliwość, a Administracja MyDevil się nie zgodzi, to trudno :/

 

Jezeli jest to typowy server pod linuxa a chyba jest i nie masz wlaczonej emulacji linux_compat to zapomnij. Nawet nie odpalisz tego, na starcie ci wysypie bledy. Stawialem u siebie rozne servery gier na FreeBSD, 99% to pod linuxa jak nie wszystkie. Bez emulacji nie ma opcji, zeby je odpalic. Bardzo dobrze, ze nie ma tam emulacji bo po co ? Jezeli juz mialaby byc to lepiej juz zainstalowac linuxa niz freebsd. Dzieki temu nie dziala 99% syfu ktore jest przeznaczone wlasnie pod linuxa.

 

Pozdrawiam.

 

P.S

 

Vps chyba tez nie jest dobrym rozwiazaniem pod serwer gry.

Edytowano przez bryn1u (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×