Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
d.v

Sprzedam stare podzespoły

Polecane posty

Czołem.

 

Mam do pogodnienia trochę starszych, ale nadal w 100% sprawnych podzespołów PC.

 

1. Procek AMD Turion 64 ML-30, 1.6 GHz, Socket 754, 1 MB cache L2 (model TMDML30BKXSLD). Pracował najpierw w lapie, później w stacjonarnym (wyjęty z kompa w piątek). Nie przekręcany, w pełni sprawny. Cena: 20 zika + koszt wysyłki 6 zika listem poleconym.

 

2. Kości RAM DDR:

- GOODRAM GR400D64L3/1GDC - 512 MB PC3200 (400 MHz), jednostronna (8 kości), w 100% sprawna, wyjęta z działającego kompa w piątek;

- Blitz MDGBL6F3H48A0K1E0H - 512 MB PC3200 (400 MHz), dwustronna (16 kości), tak samo jak powyższa i procek wyjęta w piątek z działającego kompa;

Obie powyższe kości pamięci bez problemu działały na jednej płycie (najpierw na ASrock K8Upgrade-NF3, później na K8A780LM) z dwoma różnymi prockami, najpierw był to Sempronik 1.4 GHz, później wyżej wspomniany Turion. Cena: za obie kości 35 zika, za pojedynczą 20 zika plus koszty wysyłki 6 zika listem poleconym.

 

Na wszystkie wymienione podzespoły dają miesiąc gwarancji.

 

Na życzenie mogę wystawić aukcję na Allegro, ale wolałbym uniknąć płacenia temu cholernemu monopoliście.

 

Zdjęcia tutaj: http://ncnz.pl/podzespoly/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Za pozwoleniem autora, pozwalam sobie podpiąć się pod temat + prośba o wycenę.

 

Mam na stanie lekko wybrakowanego kompa (brak zasilacza, karty graficznej) którego chętnię się pozbędę w całości lub we fragmentach.

 

Procesor: Intel Core2 Duo E6750 2.66 GHz 1333 BOX 4 MB LGA775 64-bit

FDD: 3.5 Silver

HDD: WD Green 1 TB, 64MB SATA 600

DVD: DVD NEC ND-7173 DVD+/-RW DVD-RAM LABELFLASH OEM Silver

RAM: PAM DIMM 2048 (2x1024) DDR II 800 MHz GEIL ULTRA DUAL CL4

Płyta: Gigabyte P35-DS4 P35 LGA DDR2 PCI-E SATA2 GBLAN FW ATX

Karta TV: Leadtek WinFast 2000/ XP PRO

Obudowa: FEEL 607

Inne: Jakieś kable, gniazda USB HighSpeed, dodatkowo wiatrak pod Intel i5/ i7 (nówka nie używany, nie rozpakowany)

 

Komp sprawny, należy podłączyć brakujące elementy i można działać, w zasadzie wystarczy tylko zasilacz, można działać na zintegrowanej grafice.

 

Ile mógłbym wyciągnąć za całość, ile za poszczególne elementy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×