Skocz do zawartości
Koscielny

Wycena domeny lajek.pl

Polecane posty

Domena jest warta tyle, ile ktoś Ci zaproponuje za nią. Domena zarejestrowana od 7 miesięcy, nie działa pod nią żaden serwis, keywords na obecnej stronie przemilczę, Page Rank 0, Alexa Rank 140. Większej oferty jak cena rejestracji domeny .pl raczej nie otrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Setki razy wałkowane. Domena jest gówno warta (sory za szczerość ;)) Nie wiem sam w jaki sposób można wykorzystać tą domenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Setki razy wałkowane. Domena jest gówno warta (sory za szczerość ;)) Nie wiem sam w jaki sposób można wykorzystać tą domenę.

No patrz.. a jak TU przedstawiłem swoją ofertę, to taki cwany i wygadany nie byłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No patrz.. a jak TU przedstawiłem swoją ofertę, to taki cwany i wygadany nie byłeś.

Tutaj jest dział do opinii i wyceny, a w twoim wątku kolega chciał sprzedać domeny innego pokroju. Ty zwyczajnie zażartowałeś sobie z kolegi, a ja wyraziłem opinię ;)

 

Nie trzeba być cwany i wygadany, aby potrafić wyrazić swoją opinię.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Lajk" może byłby coś warty, ale taka odmiana chyba nie sprzeda się wysoko. Chociaż z drugiej strony, domena kwejk.pl to też niezła ninja, a dało się pod nią rozkręcić serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Lajk" może byłby coś warty, ale taka odmiana chyba nie sprzeda się wysoko. Chociaż z drugiej strony, domena kwejk.pl to też niezła ninja, a dało się pod nią rozkręcić serwis.

Nie wiem po co odświeżasz tak stary temat, ale powiedz mi, co tu do rzeczy ma domena kwejk ? Chodzi o promocję, pomysł, a nie nazwę domeny, bo gdyby kwejk miał domenę sedesy.pl to i tak byłoby to popularne, ale pod inną nazwą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×