Skocz do zawartości
maly90

SPRZEDAM DIRECTADMIN EXTERNAL

Polecane posty

Witam, mam na sprzedaż DIRECTADMIN licencja EXTERNAL w freecast

Chcesz szybko i sprawnie dokonać transakcje, możemy przez Allegro po wpłynięciu pieniędzy odrazu wysyłam nr licencji i ID uzytkownika.

 

Oto dowód

1321599.jpeg

 

Cena jaka mnie interesuje to: 190zł proszę o wysyłanie propozycji.

GG proszę wysyłać na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, tak piszę w Panelu freecast nie mam dostępu do panelu directadmin, wysyłam informację o zmianię ip do właściciela/administratora freecast i tego dokonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, tak piszę w Panelu freecast nie mam dostępu do panelu directadmin, wysyłam informację o zmianię ip do właściciela/administratora freecast i tego dokonuje.

 

 

Nie dość że freecast postępuje niezgodnie z regulaminem DA sprzedając licencję internal, to jeszcze sprzedaje ją jako external. Świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, tak piszę w Panelu freecast nie mam dostępu do panelu directadmin, wysyłam informację o zmianię ip do właściciela/administratora freecast i tego dokonuje.

 

A kiedyś zabraknie freecasta albo zwinie interes i zostaniesz z ręką w nocniku a nie z licencją.

 

To jest jakaś paranoja, jest w JMBC jakieś abuse żeby zgłosić takie bezczelne oszustwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest, w panelu DA Admin w dziale Licencja jest z tego co pamiętam namiar na email do abuse. Obecnie nie mam dostępu do takiego panelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie nie możecie mnie o nic winić, po prostu zakupiłem licencję w lutym uważałem ze cena korzystna, ale że teraz nie jest mi już potrzebna to sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz może zainstalowany ten DA? Jeżeli tak to podaj zrzut ekranu z zakładki License/Licencja w panelu admina DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regdos, u kumpla jest taki problem.. Licka kupiona dawno temu u głowy. Ze zmianą czegokolwiek w niej jest problem, bo z Głową totalne zero kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli takie praktyki ktokolwiek stosuje, to dla mnie jest to zwykłe cwaniactwo i czyn nieuczciwej konkurencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regdos, u kumpla jest taki problem.. Licka kupiona dawno temu u głowy. Ze zmianą czegokolwiek w niej jest problem, bo z Głową totalne zero kontaktu.

Miłosz mogę nagrać ci kontakt bo mam bardzo dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? Nie o to chodzi.. Jak nie chce mieć kontaktu z klientami, to niech zamknie ten biznes i odda licki tam skąd kupił. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up Miłosz ja tam nie wiem i mnie to tam nie obchodzi co i on nawywijał tylko mówię że jak byś potrzebował kontaktu to mam i to prywatny chciałem pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sprzedawaną licencje przez klienta jest to licencja INTERNAL dlaczego ? ponieważ dokładnie wczoraj oferta licencji została zmieniona co spowodowało zmianę w panelu klienta .

 

Interes nie zostanie zwinięty jeśli by do tego doszło a sprzedany tak wiec spokojnie Panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sprzedawaną licencje przez klienta jest to licencja INTERNAL dlaczego ? ponieważ dokładnie wczoraj oferta licencji została zmieniona co spowodowało zmianę w panelu klienta .

 

Interes nie zostanie zwinięty jeśli by do tego doszło a sprzedany tak wiec spokojnie Panowie :)

 

Oferta została zmieniona, ale z tego co czytam kupujący myślał że ma licencje external i taką kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu......... po zmianie w panelu WHMCS oferty z INTERNAL na EXTERNAŁ dnia 6 września wszystkim klientom ci co zakupili licencje zmieniło się automatycznie na EXTERNAL.

 

Licencja EXTERNAL jest u nas od 2ch dni i jest to oferta dla nowych klientów ci co już kupili ze starej oferty internal mają internal.

Zmiana dla obecnych klientów licencji została zmieniona na INTERNAL,nowi mają w ofercie już licencje External.

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wkońcu temat dotyczy licencji directadmin external lifetime ? Cena 170 zł ?

 

Czy można prosić aukcję allegro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowa tutaj o INTERNAL, 170 zł oczywiście ze można ALLEGRO nawet zalecam :)

Jeżeli ktoś zainteresowany proszę na PW o GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×