Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Capote

SuperHost.pl

Polecane posty

Chciałem zapytać, czy korzystaliście kiedyś z usług SuperHost.pl ? Brałem ich pod uwagę w wyborze hostingu pod swoją stronę, ale nie wiem czy warto. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był czas że było kiepsko. Kilka razy zaliczyli poważne wpadki. Na dzień dzisiejszy jest conajmniej bardzo dobrze. Zredukowali kwoty, poprawili zabezpieczenia, zwiększyli kontakt (szybsza reakcja). Uważam że SuperHost.pl jest połączeniem rozsądnej kwoty i rozsądnych parametrów. Jest po prostu dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednik powiedział, stosunek jakości do ceny jest ogromny, w szczególności w ofercie biznes 2.0 gdzie obniżyli ceny o 73%

Problemy mieli jak każda firma, ale szybkość reakcji i obsługa stoi na najwyższym poziomie.

 

Z ich usług korzystam już 2 lata i nie zamieniłbym tego operatora na żadnego innego. Solidna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również korzystam z usług SuperHost od dłuższego czasu, około 3 lata. Korzystam z kilku hostingów różnych firm, więc chyba można powiedzieć, że mam jakieś porównanie. Problemów większych nigdy nie było, inaczej chyba bym zrezygnował, bo zależy mi na tym żeby moje strony stały non stop bez problemów :)

Edytowano przez MarekIT (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam u nich sporo serwisów na hostingu od dłuższego czasu i nigdy nie miałem żadnego problemu. Nie zdarzyły mi się żadne awarie, ale w razie czego wiem że jest pomoc techniczna 24h, co bardzo sobie cenię. Myślę, że ich stosunek ceny do parametrów jest bardzo atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×