Skocz do zawartości
R@fi

Mecz Polska - Czarnogóra

Polecane posty

Witam,

w dniu wczorajszym pojawiła się oficjalna informacja o tym,że mecz Polaków będzie w PPV, lecz niema żadnej informacji na jakim kanale z listy Cyfrowego Polsatu,N-ki,C+ będzie ta transmisja bo może będę jednym z miliona kibiców co wykupi ;) . Czy ktoś z was wie coś więcej na ten temat?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W odpowiednim czasie na pewno dana platforma poinformuje abonentów o sposobie zakupu i emisji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Płacić za ten kabaret? :D ahahahahaha :D Ciekawe czy dużo będzie takich desperatów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie niewiele będzie takich ludzi co to wykupią lecz ja lubię oglądać mecze naszych pseudo piłkarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czemu, zapłacić by zobaczyć, jak Czarnorgórcy niszczą naszych... w sumie ciekawa rzecz : )

Prawie jak KSW : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzies byla dosc ciekawa dyskusja, ze PZPN nic nie zarobi jezeli mecze bede trasnimtowane poprzez PPV. Dlatego kibice wola zaplacic za PPV niz dac zarobic skurwys.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to na 10 lat czyli przez 10 lat monopol ma jedna firma na mecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

PPV spoko nadganiamy trochę resztę świata, choć jak KSW w PPV rozumiem to piłkę nożną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe będzie i za darmo : D " Mamy dobra wiadomość dla kibiców, którzy nie zamierzają płacić 20 zł, by w ramach sytemu PPV obejrzeć najbliższy mecz Czarnogóra - Polska. Za darmo transmisji będzie można posłuchać w Polskim Radiu. " i tak tam nic ciekawego do oglądania nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polsat podał info na którym będzie transmisja http://www.cyfrowypo...ogora-polska.cp powiedzcie mi czy macie kanał 49 na CP i jak on się nazywa ? bo ja jeszcze nie mam a jutro meczyk :D

 

Ja mam nazwe " Mecz Czarnogóra " niżej "Zamów! Szczegóły! Wciśnij "i" "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już bym wołał gdyby była transmisja paraolimpiady. PZPN mnie nie kręci. Nie oglądam dopóki wygląda to tak jak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C+ i N już się wycofały z transmisji PPV. Pewnie zaintersowanie było tak małe, że szkoda im było marnować miejsce na transponderze i wysyłać ekipy do obsługi tego meczu..

 

Na placu boju został Polsat i kablówki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Freecast - zresetuj dekoder i przy włączaniu się zaktualizuje (przynajmniej u mnie tak robi tyle że sam co jakiś czas).

Na pewno będą jakieś inne kanały zagraniczne którę będą puszczały za friko tak jak kiedyś te walke bokserską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Tutaj chyba ktoś pomylił się nieco... Mecze naszych w piłce kopanej winny być w innym systemie mianowicie w "Obejrzyj a zapłacimy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Freecast - zresetuj dekoder i przy włączaniu się zaktualizuje (przynajmniej u mnie tak robi tyle że sam co jakiś czas).

 

Ja musiałem przywrócić ustawienia fabryczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polsat chyba z rozpędu albo z przyzwyczajenia nadaje to badziewie. A zainteresowanie ze strony kibiców widać najlepiej po ilości biletów sprzedanych na dwa najbliższe mecze "reprezentacji". Polacy mają dość - wydaliśmy wszyscy (w końcu z naszych podatków poszło) setki milionów złociszy na organizację Euro, były możliwości, był nawet fantastyczny doping, a te szmaciarze zagrali jak 3. liga. Każdy w końcu straci cierpliwość. Myślę, że Polsat będzie na minusie z tym interesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×