Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Michał26

Sprzedam autorski panel gier oraz pełne prawa do niego!

Polecane posty

witam,

 

odsprzedam panel gier:

 

panel.gamehostingtalk.eu/2/

 

admin / 12345

 

za cenę 290zł

 

w skład wchodzi

 

niekodowane pliki panelu

pełne odstąpienie praw do niego

zrzekam się praw na rzecz kupującego.

 

kontakt pw lub gg: 602936

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Michale najpierw proszę podpisać umowę dla mnie i przesłać mi wdrożoną grafikę pod listę serwerów. Niestety kontakt poprzez Gadu Gadu nie skutkuje, więc piszę to publicznie w tym temacie (jak wiadomo lepiej to podziała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istny demon prędkości, czas generowania pustej "oferty" to chyba z 7-10 sekund przy 3 osobach online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istny demon prędkości, czas generowania pustej "oferty" to chyba z 7-10 sekund przy 3 osobach online.

Ciekawe czy to wina kodu czy też hostingu ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie mozna dodac kazda gre

Oczywiście, po dodaniu odpowiedniej ilości klas, które będą je obsługiwać.

Odpowiesz na zadane pytanie przez Freecast? Jakie gry konkretnie obsługuje ten panel w chwili obecnej, a nie jak sobie sam coś dopisze?

 

Swoją drogą 250zł jak za "autorski" panel gier.. słabo to widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę pisząc to nie jest jakaś magia napisanie tego.

Przy dobrych wiatrach 5 godzin.

ja sam myślałem, że napisanie panelu do serwerów głosowych będzie długie a to się okazało, że bardzo krótko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejśc w panel admina -> gry i tam jest lista gier jakie obsługuje panel.

 

250zł za autorski panel przy dzisiejszym rynku mysle ze to cena w sam raz za przedstawioną funkcjonalność, oczywiscie moglby żądać 5x tyle, aczkolwiek z sprzedażą czekać bym musiał długi czas, aż znajdzie sie nabywca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejśc w panel admina -> gry i tam jest lista gier jakie obsługuje panel.

 

250zł za autorski panel przy dzisiejszym rynku mysle ze to cena w sam raz za przedstawioną funkcjonalność, oczywiscie moglby żądać 5x tyle, aczkolwiek z sprzedażą czekać bym musiał długi czas, aż znajdzie sie nabywca.

 

 

Tak samo jak z listą serwerów? Szukasz tak zwanego jelenia, bo potrzebujesz pieniążków? Oczywiście nie polecam kupować rzeczy u tej osoby. Nie wywiązuje się z zapewnień i nie potrafi dotrzymać terminu. Od 2 tygodni przesyła mi pliki i podpisaną umowę, pieniążki jak potrzebował kontakt był zupełnie inny. Kilka osób mnie przestrzegało przed tą osobą. Myślałem, że jak w aukcji zawarł pewne zapewnienia to się z nich wywiąże. Tak jak ostrzegałem sprawę zgłaszam do allegro, odpowiedni komentarz wystawię jak allegro rozwiąże sprawę (wiem, że to nie jest Twoje konto, ale z niego wystawiłeś aukcję). Teraz będziesz Ty się tłumaczył siostrze i to z nią allegro będzie się kontaktować.

 

Panel podobno został napisany przez profesjonalną firmę za 30 tysięcy złotych. Najpierw chciał sprzedać za kilka tysięcy, później z dnia na dzień schodził z ceną, aż do 250 zł na własność (tak samo było ze skryptem listy serwerów).

 

Przepraszam wszystkich za wywlekanie brudów publicznie, jednak z taką osobą nie warto nawet rozmawiać o jakiejkolwiek transakcji. Niestety na Gadu Gadu się nie odzywa, często jest zaraz wracam, na swoim forum jest online jak i udziela się w tym temacie.

 

Skrypt listy serwerów miał zostać tylko sprzedany mojej osobie, a ma go jeszcze jedna osoba (nie wiem, czy więcej osób tego skryptu nie posiada). Grafika miała zostać wdrożona w kilka dni (takie zapewnienia są jak ktoś potrzebuje gotówki i proponuje różne rozwiązania za śmieszne pieniądze). Ostatni raz nabrałem się na okazję.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam osoby, które nie chcą tego czytać.

Edytowano przez Groszeq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak z listą serwerów? Szukasz tak zwanego jelenia, bo potrzebujesz pieniążków? Oczywiście nie polecam kupować rzeczy u tej osoby. Nie wywiązuje się z zapewnień i nie potrafi dotrzymać terminu. Od 2 tygodni przesyła mi pliki i podpisaną umowę, pieniążki jak potrzebował kontakt był zupełnie inny. Kilka osób mnie przestrzegało przed tą osobą. Myślałem, że jak w aukcji zawarł pewne zapewnienia to się z nich wywiąże. Tak jak ostrzegałem sprawę zgłaszam do allegro, odpowiedni komentarz wystawię jak allegro rozwiąże sprawę (wiem, że to nie jest Twoje konto, ale z niego wystawiłeś aukcję). Teraz będziesz Ty się tłumaczył siostrze i to z nią allegro będzie się kontaktować.

 

Panel podobno został napisany przez profesjonalną firmę za 30 tysięcy złotych. Najpierw chciał sprzedać za kilka tysięcy, później z dnia na dzień schodził z ceną, aż do 250 zł na własność (tak samo było ze skryptem listy serwerów).

 

Przepraszam wszystkich za wywlekanie brudów publicznie, jednak z taką osobą nie warto nawet rozmawiać o jakiejkolwiek transakcji. Niestety na Gadu Gadu się nie odzywa, często jest zaraz wracam, na swoim forum jest online jak i udziela się w tym temacie.

 

Skrypt listy serwerów miał zostać tylko sprzedany mojej osobie, a ma go jeszcze jedna osoba (nie wiem, czy więcej osób tego skryptu nie posiada). Grafika miała zostać wdrożona w kilka dni (takie zapewnienia są jak ktoś potrzebuje gotówki i proponuje różne rozwiązania za śmieszne pieniądze). Ostatni raz nabrałem się na okazję.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam osoby, które nie chcą tego czytać.

 

Po pierwsze,

- napisałem że kontakt GG jest utrudniony, i proszę o kontakt pw, ale nie potrafisz wykonać tak prostej czynności, po drugie pliki otrzymałeś, a po trzecie wystarczyło by się ze mną skontaktować pw i byś miał wrzuconą nową grafikę, jak sie umawialismy - a ja nie bede sie domyslal ze twoj nr gg to akurat nalezy do Ciebie jako usera "GROSZEK".

 

po naste. mylisz pojecia, systemi i panele :)

jednym słowem, potrafisz tylko siać zament, zamiast się dowiedzieć co i jak, Telefonu nie masz aby się ze mną skontaktować? Skoro nie ma mnie na gadu gadu to oznacza, ze nie mam takiej mozliwosci siedziec przy komputerze 24/7 i czekać na wiadomosc od Ciebie

 

wyśpij się kolego z swoimi problemami życiowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze,

- napisałem że kontakt GG jest utrudniony, i proszę o kontakt pw, ale nie potrafisz wykonać tak prostej czynności, po drugie pliki otrzymałeś, a po trzecie wystarczyło by się ze mną skontaktować pw i byś miał wrzuconą nową grafikę, jak sie umawialismy - a ja nie bede sie domyslal ze twoj nr gg to akurat nalezy do Ciebie jako usera "GROSZEK".

 

po naste. mylisz pojecia, systemi i panele :)

jednym słowem, potrafisz tylko siać zament, zamiast się dowiedzieć co i jak, Telefonu nie masz aby się ze mną skontaktować? Skoro nie ma mnie na gadu gadu to oznacza, ze nie mam takiej mozliwosci siedziec przy komputerze 24/7 i czekać na wiadomosc od Ciebie

 

wyśpij się kolego z swoimi problemami życiowymi.

 

Chyba jesteś niepoważny, na Gadu Gadu jesteś każdego dnia. Jak znajomy rozmawiał z Tobą i miałeś do mnie napisać w sprawie panelu dla niego to jakoś wiedziałeś, który to mój numer gadu gadu. Kontakt GG utrudniony tak? I ja mam się o tym dowiadywać z forum? Pliki i umowę miałeś już dawno przesłać (maila posiadasz, dane do ftp również) więc po co miałem pisać kolejny raz? Telefon posiadam tylko do Twojej siostry, ponieważ to z jej konta wystawiałeś aukcję. Wczoraj zgłosiłem wszystko do allegro i nawet nie mam zamiaru pisać na PW bo to nie jest w mojej gestii. Ja się wywiązałem z zapewnień, biegać i prosić Cię nie będę. Allegro rozwiąże sytuację, ja wystawię wtedy odpowiedni komentarz i zgłoszę sprawę o odzyskanie wpłaconych pieniędzy (bo się nie wywiązałeś i nie chcesz wywiązać z umowy) tam gdzie potrzeba.

 

03 września: Pytam jak wygląda sprawa z umową i wdrożeniem grafiki. Odpisujesz, że będziesz wieczorem.

04 września (00:37): Piszę, że czekam na tą grafikę i umowę. Oczywiście zero odzewu.

 

04 września (22:40) Piszę jak umowa i grafika. Odpisujesz "napisz jutro ,nie ma mnie teraz. ok 14"

05 września (14:17) "Piszę, tak jak wczoraj prosiłeś). Zero odzewu.

05 września (20:24) Kolejny raz próbuję się z Tobą skontaktować.

06 września (13:55) Tak jak wyżej.

 

W międzyczasie pojawiałeś się na GG (Zaraz wracam > Niedostępny > Zaraz wracam > Niedostępny > Czasami dostępny).

Na WHT i swoim forum GHT.EU w tym czasie byłeś online (specjalne przy pisaniu wiadomości na GG sprawdzałem, czy jesteś online na tych forach).

 

Więc przestań mydlić oczy mi i innym użytkownikom bo tak samo z nimi postąpisz. Pisałem, jeżeli nie chcesz podpisać umowy i wdrożyć grafiki - odeślij 130 zł i zapominam o Tobie i tej transakcji (pliki oczywiście usuwam). Nie odpisałęś bo po co.

 

 

Pojęć nie mylę, bardzo dobrze pamiętam rozmowę jak pisałeś, że za panel HeadStrike zapłaciłeś firmie 30 tyś i jest to bardzo profesjonalna robota (teraz sprzedajesz ten chłam za 250 zł). Nie wspomnę o innych Twoich sprzedażach i wciskaniu mi panelu by graczu, który sprzedałeś już kilka razy.

 

Edit: Teraz wystarczy poczekać jak skrypt iglo.pro będzie na sprzedaż i Michał naciągnie kilka osób.

Edytowano przez Groszeq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×