Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tochkan

1and1 , rachunek ?

Polecane posty

Witam,otóż 12 miesięcy temu, wziąłem na próbę , 1and1 hosting za darmo na 2 lata (tak pisali) 4 dni temu, przyszedł rachunek do zapłacenia,aż za 1 domenę tylko i hosting ponad 70 zł, co jest? dlaczego mam płacić za coś co było za darmo na 2 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś chociaż regulamin promocji. Zapoznaj się z nim jak coś jest nie tak to możesz zgłosić do rzecznika praw konsumenta jak kontakt z BOK nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że to jest on czysto fikcyjny ?

To się w takim przypadku bierze firmę gdzie taki support istnieje. Przecież to żadna nowość, że 1&1 olewa klientów. Za darmo nic nie było i nie ma, na pewno w regulaminie coś mają na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bardzo bardzo dawno kupowałem domeny w nazwa.pl to także przychodziły rachunki do zapłacenia za domenę ale wiedziałem ze już nie jest mi ona potrzebna to po prostu nie opłacałem, a jeżeli tego nie zrobiło się to wracała do puli domen wolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno była to proforma. W przypadku rachunku nie ma tak dobrze, żeby go sobie olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie korzystam z 1and1.pl - również skorzystałem z oferty "na dzień dobry". Póki co kończy się drugi rok korzystania - póki co nie otrzymałem żaden faktury (poza dodatkowymi domenami które tam wykupiłem - od 10 zł do 22zł). Jestem ciekaw co bedzie w grudniu - na jakie kwoty mi przyślą faktury. Póki co jednak nie narzekam. Regulamin czytałem dokładnie - został mi udzielony 100% rabat.

Z drugiej strony - następną firmą będzie raczej SuperHost.pl - zaliczyli kiedyś potężną wpadkę ale wyszło im to na dobre. Zainwestowali dużo w swoje usługi - teraz jest akceptowanie jeśli o cenę i bardzo dobrze jeśli chodzi o parametry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyjaśniona.

 

Po prostu była to możliwość przedłużenia hostingu + domeny.

 

@Tomasz.

Brałeś jedną domenę w tym pakiecie ,czy więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że napiszesz do nich maila, że nie chcesz przedłużać i automatycznie usuną Ci konto oraz domenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×