Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
inside

SPRZEDAM - Panele do gier i serwerów glosowych /www / fastdl

Polecane posty

Witam , chce sprzedać to co mi zostało na dysku zbędne i sie poprostu marnuje smile.png

 

A więc tak:

 

#1 Panel do obsługi serwerów Ventrilo 2.1.4 by Marczak < Licencja kupiona od samego autora , dawniej za 60zł - Sprzedam za 30zł (oryginalnie spakowany przez autora , nawet nie rozpakowywane)

 

#2 Strona do turniejów w grach online (webspell + modyfikacja cupaddon) WRAZ z wbudowanym panelem do obsługi serwerwerów Ventrilo 2.1.4 oraz Mumble 1.2.3 - strona : http://cup.myaspera.pl - cała strona kosztowała mnie ponad 400zł , Sprzedam za 200zł

 

W gre wchodzi cały szablon (zabraniam uzywanie loga , trzeba zmienic na swoje) panel do gier , baza danych ponad 1100++ userów panel do gier oraz pierwsza instalacja strony.

 

#3 Panel do obsługi serwerów głosowych jak Mumble/Ventrilo 2.1.4 / FastDownload (via VPS/Serwer dedykowany) + obsługa w 90% kont WWW na directadminie (wszystko działało lecz usuwac userów mozna bylo tylko i wylacznie z poziomu phpmyadmin dlatego 90%).

Strona słuzyla jako darmowy hosting dla potrzebujących ludzi nie majacych pieniążków , niestety nie wypalił przez moja nagła prace i brak czasu.

 

Demo: support.myaspera.pl - mozna sobie zamawiac serwery i sprawdzic funkcje poszczegolnych z nich , lecz PA daje dopiero po duzym zainteresowaniu (grafika rowniez jest w pakiecie , lecz bez naszego loga).

 

Również podobna baza danych jak na cup.myaspera.pl (bylo to tworzone na tym samym silniku) lecz tutaj wynosi ich liczba 1400+ Cena jaką za to zapłaciłem to grubo ponad 800zł - sprzedam za 350zł wraz z pierwsza instalacja smile.png

 

#4 Panel gier by Michcio - ostatnio sprzedawany na forum jako GamePanel.eu - na zyczenie moge wrzucic na hosting smile.png - dostałem go jako wyrównanie rachunków -cena 20zł

 

+Pewnie cos dojdzie jak sie do tego dogrzebie smile.png

 

Kontakt: e-mail : inside002@o2.pl

GG: 8235617

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pakiet #2 został sprzedany , zostały jeszcze 3 opcje! Zapraszam do kontaktu mozliwa negocjacja cen (pakiet 3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×