Skocz do zawartości
cezary188

Wynajem pomieszczenia serwerowni.

Polecane posty

Witam czy ktoś się orientuje czy można w serwerowni wynająć pomieszczenie ? W sensie potrzebuje dostępu do internetu,jakiegoś gniazdka z prądem i najlepiej klimę albo ewentualnie okno. Chodzi ogólnie oto ze chce tam postawić komputery i najlepiej oprócz wynajmu nie płacić za prąd ani za internet dodatkowo dlatego właśnie serwerownia.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze przeczytałem, chcesz zamieszkać w data center? Owszem można, ale to chyba zbyt drogie rozwiązanie pod takie zastosowanie, ewentualnie pomyśl nad swoją własną szafą :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Po 1. w serwerowni zwykle nie ma okien - jeszcze nie widziałem DC gdzie w pomieszczeniu serwerowym masz okno ;)

 

Po 2. chcesz miejsce pod szafę, serwer, całe pomieszczenie?

 

Jeżeli samo pomieszczenie to nie wiem czy masz *dziesiąt/*set tysięcy zł na to ;)

 

Po 3. płacisz za wszystko tam a nie za mieszkanie - DC to nie hotel...

 

 

Edit: Za odpowiednią sumą $ można wszystko kupić ;)

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Chodzi ogólnie oto ze chce tam postawić komputery i najlepiej oprócz wynajmu nie płacić za prąd ani za internet

ahahah

Dobrze, że od poniedziałku szkoła wezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chce tam postawić komputery i najlepiej oprócz wynajmu nie płacić za prąd ani za internet dodatkowo dlatego właśnie serwerownia.

A prąd i internet się sam opłaci? Takie rzeczy tylko w Amber Gold. Tam nawet byś nie musiał za wynajem płacić.

 

Jutro Ci dam repa, bo aż mi humor tym topikiem poprawiłeś na wieczór :D

 

@www.ionic.pl - to w necie może cokolwiek jeszcze zaskoczyć? ;)

Edytowano przez pedro84 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

@Cezary188

Czytałem wiele Twoich postów i wszystkie są bardzo udane, ale tego nic nie przebije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×