Skocz do zawartości
Jarosław Szmańda

Faktury i KPiR - program? usługa?

Polecane posty

Ja również polecam wfirmę, działa bez problemu od dwóch lat. Ciągle się rozwija, a sam system jest bardzo przyjemny w użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My mamy ten tańszy (Fakturowanie), ale to dlatego, że w wfirma wystawiamy faktury, a całą księgowość realizuje nam już biuro rachunkowe. Do KPiR potrzebny jest ten droższy pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wfirma.pl, Fakturowanie i Księgowość, ogólnie muli dość mocno przy dużej ilości FV jak się wystawia - chociaż w nowej wersji poprawili znacznie działanie programu. Dość długo generuje drukowanie wszystkich FV z danego miesiąca, ale tak poza tym jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×