Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Nexon

[ZLECĘ] Stworzenie strony www

Polecane posty

Witam,

 

Zlecę osobie prywatnej napisanie strony www dla firmy spawalniczej działającej na terenie unii europejskiej.

 

Panel nawigacji:

 

O firmie

Galeria

Zlecenia

Kontakt + formularz kontaktowy

 

 

Chciałbym żeby nawigacja i strona były w języku angielskim.

Galeria zdjęć - zdjęcia miniaturki, po kliknięciu na miniaturkę zdjęcie się powiększa, po ponownym kliknięciu zmniejsza. Miniaturki w wycentrowanym kwadracie 5x5 miniaturek, na dole strzałka do płynnego przejścia do kolejnego kwadratu.

 

Prosty CMS do obsługi strony, ze skryptem upload'owania zdjęć.

 

Wyobrażam sobie to tak:

Tło strony to karbowana blacha, a'la taka jak na niższym załączonym obrazku. Tło w lewym górnym rogu najjaśniejsze, które się stopniowo ściemnia po przekątnej do prawego dolnego rogu. Z góry do dołu chciałbym żeby przebiegał żółto-czarny pas bezpieczeństwa, ok 15% od prawej strony.

 

W lewym górnym rogu nazwa i logo firmy, w prawym górnym rogu flaga UE.

Nawigacja to stalowa nitowana belka pod logiem. Na tej belce wypisane fazy nawigacji.

 

Po kliknięciu na button, spod belki wysuwa się nitowana blacha a'la jak na pierwszym załączonym obrazku, i zatrzymuje się tak, aby wyglądało że wisi łańcuchach przyczepiona do tej belki. Blacha dookoła obrysowana pasem bezpieczeństwa żółto czarnym. I na tej blasze tekst itp.

 

To by było na tyle.

Oczywiście możliwe zmiany, jeśli zleceniobiorca będzie miał jakiś inny fajny pomysł

 

Kontaktu nie podaję bo chciałbym żebyście podawali swoje oferty w temacie.

Wybiorę najbardziej odpowiednią dla siebie i skontaktuje się z osobą poprzez PM.

Jeśli są pytania proszę pisać w temacie, odpowiem codziennie po godzinie 18.00

 

Pozdrawiam,

Robert

 

PS: Nie mam jeszcze domeny i hostingu, to firmy hostingowe mogą mi podesłać na PM jakieś oferty niedużego hostingu.

post-9810-0-82482800-1345751311.jpg

post-9810-0-72541600-1345751325.jpg

Edytowano przez Nexon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od złotówki w górę to nie budżet, proszę o uzupełnienie.

 

Mój budżet to 4.400 euro netto przychodu miesięcznego.

 

Skąd Pan jest?

 

Z Sulmierzyc, jednak 90% roku przebywam w Holandii gdzie świadczę swoje usługi.

 

 

CMS obojętnie, byle legalnie :)

Edytowano przez Nexon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ostatnie pytanie ile jest czasu na wykonanie projektu?

Jakoś specjalnie mi się nie śpieszy, obecne zlecenie mam do końca roku, więc szukać nowych nie muszę. Więc strona póki co mi nie jest potrzebna, ale jak robić to robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tu chyba jakieś nieporozumienie jest.

Tak samo w wątku o logo.

 

Nie chodzi o budżet firmy, tylko o budżet na projekt. Come on, to przecież logiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Główne pytanie - zależy Ci na tym aby było tanio i byle jak - przez jakiegoś freelancera, czy wolisz jednak aby wykonała to firma działająca od kilku lat, zajmująca się stricte witrynami internetowymi, z umową wykonania witryny oraz dokładnie określonymi terminami ?

 

Jeżeli preferujesz opcję numer dwa to zapraszam do kontaktu na PW. Lekki, autorski CMS, grafika wykonywana wg zaleceń klienta, doświadczenie w tworzeniu również na rynek za graniczny (m.in. Irlandia). Budżet to oczywiście kwestia rozmowy i indywidualnego ustalenia potrzeb. Kwestia domeny i hostingu też nie jest problemem - można się ulokować u Nas bądź zakupić własny serwer, wtedy oczywiście w pełni przenosimy stronę na serwer Klienta.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Matmaxalez - tja... i co jeszcze.

 

xorg nie rób sobie nadziei, że 4400 euro jest do wydania : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie liczy na takie pieniądze, spokojnie. Przedstawiłem ofertę z dopiskiem

Budżet to oczywiście kwestia rozmowy i indywidualnego ustalenia potrzeb.

 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×