Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Weles

Forum pisane od Podstaw

Polecane posty

Witam!

 

Tak się przechadzałem po tym forum i znalazłem ten dział 'Profesjonalna Ocena Stron', więc pomyślałem że mógłbym dostać od was opinię wraz z oceną co do mojego autorskiego skryptu forum.

 

Grafika w prawdzie nie poraża świetnością, ale jej 90% to czysty CSS.

 

Głównie chodzi mi o ocenę funkcjonalności, sprawności, itd.

 

Zaznaczam że Forum jest w 100% mojego autorstwa, z każdym najmniejszym skryptem.

 

Forum jeszcze nie jest w 100% gotowe, brakuje funkcjonalności Prywatnych Wiadomości i kilku mniejszych rzeczy.

 

Link: http://mpgw.pl

 

Pozdrawiam!

Edytowano przez Weles (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczytując stronę, serwer użył szczytowo: 1.25 MB RAM

 

Szczytowo w ciągu dnia? Tygodnia? Miesiąca? :) Kilkanaście razy przeleciałem przez całą stronę i wszędzie to samo.

 

W profilu użytkownika bez względu na wybraną zakładkę pokazuje to samo: "o mnie" i "renomę".

 

I ja bym ujednolicił errory o braku dostępu. Inny jest przy próbie napisania posta bez logowania a zupełnie inny przy próbie wysłania PW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczytowo zużył w ciągu jednorazowego generowanie strony dla ciebie.

 

Nie możliwe, Renoma jest inna u każdego użytkownika, zależnie od jego statystyk.

 

Pisałem że systemu PW nie pisałem jeszcze do końca, w pierwszym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

W profilu użytkownika bez względu na wybraną zakładkę pokazuje to samo: "o mnie" i "renomę".

 

 

Mam to samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi zakładkami miałem na myśli to, że jak wezmę np. "tematy" czy "posty" to mi pokazuje to samo co w "podsumowaniu" - tylko renomę i o mnie, żadnej listy/linku do postów czy tematów. Przykład: ?profil=1&tematy pokazuje to samo co ?profil=1&znajomi.

 

Nie że pokazuje dla różnych userów to samo.

 

A z tym wczytywaniem to na 2 różnych komputerach z 3 różnych IP mam to samo - wszędzie 1,25 MB :)

Edytowano przez IceBeast (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi zakładkami miałem na myśli to, że jak wezmę np. "tematy" czy "posty" to mi pokazuje to samo co w "podsumowaniu" - tylko renomę i o mnie, żadnej listy/linku do postów czy tematów. Przykład: ?profil=1&tematy pokazuje to samo co ?profil=1&znajomi.

 

Nie że pokazuje dla różnych userów to samo.

Dokładnie o to samo i mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aa..

 

A to wiem, jeśli coś nie działa, tzn. że mam w planach to napisać ale jest jeszcze nie napisane.

Tak jak pisałem w głównym poście PW i kilku mniejszych rzeczy.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to wiem, jeśli coś nie działa, tzn. że mam w planach to napisać ale jest jeszcze nie napisane.

 

To po co nam dajesz w tej chwili do oceny? Nawet jak Ci jakieś błędy znajdziemy to każdy możesz skomentować w ten sposób :D

Mógłbyś zarzucić jakimiś skrinami z ACP tak jak RafoX mówi? Fajnie by było to zobaczyć od kuchni.

 

Więcej jakichś większych błędów nie widzę.

 

A forum od początku było rozwijane na tym skrypcie czy jakoś przenosiłeś je z innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Od początku było pisane i rozwijane, około 1,5-2 lata je piszę bo nie mam za bardzo czasu na pisanie, ostatnio z 2 miesiące dałem sobie spokój.

 

Tutaj taki mały ChangeLog od napisania Forum już mniej więcej do stanu w którym można było postować.

http://mpgw.pl/index.php?t=4

 

No nie, bo błędy są błędami, a jeśli coś wgl. nie działa (nie istnieje podstrona) tzn. że tego nie pisałem prawda? :P

 

Jeśli możecie to prosiłbym też o propozycje co mogę jeszcze do forum dopisać aby forum było 'atrakcyjniejsze/lepiej funkcjonalne'.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od strony użytkownika to myślę, że wszystko co potrzebne już dodałeś.

 

Gratuluję wytrwałości i życzę dalszego powodzenia w rozwijaniu skryptu :)

 

Planujesz go kiedyś udostępnić? Ostatnio coś cicho na temat uniboard i callisto się zrobiło i w tej chwili żadnego polskiego skryptu nie ma w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś cicho na temat uniboard i callisto się zrobiło i w tej chwili żadnego polskiego skryptu nie ma w sieci.

 

Ale powstaje po cichu i inną nazwą przez tego samego twórcę co Callisto.

http://misago-project.org/

Tyle że nie na PHP a Pythonie. :)

Edytowano przez Macsch (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×