Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RafoX

aftermarket

Polecane posty

Orientuje się ktoś może czy jest w http://www.aftermarket.pl/ możliwość płatności z aliorsync ?

a no i jak tam jest z kodem authinfo dostępny od razu ?

Może jakaś inna alternatywa dla domen.eu z tanim przedłużeniem ? ważne aby były płatności z aliorsync

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płatności via Alior Sync są, ale...

Ze względu na to, iż Alior Sync premiuje zwrotem na konto użytkownika 5% kwoty płatności wykonanej za pomocą tego kanału, aby ograniczyć wykorzystanie naszego serwisu jako oscylatora do wpłat i wypłat, płatności w tym kanale są w tym momencie obciążone dodatkową prowizją 2.5% pokrywającą koszty prowizji pobieranej od naszego serwisu przez Platnosci.pl.

 

Przynajmniej tak było w mailingu na początku lipca - może coś zmieniło się od tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarządzaj domenami -> Moja lista domen -> adres.domeny -> zakładka transfer -> Pobierz kod AuthInfo dla tej domeny. / lub / przenieś domenę na inne konto w naszym serwisie.

 

W płatnościach jest dostępny aliorsync i przy nim jest 2,5% prowizji- tak samo jak przy reszcie banków więc nie widzę różnicy ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarządzaj domenami -> Moja lista domen -> adres.domeny -> zakładka transfer -> Pobierz kod AuthInfo dla tej domeny. / lub / przenieś domenę na inne konto w naszym serwisie.

 

A no to to ja wiem ;)

Tylko chodziło mi właśnie o jeszcze jakieś alternatywy z otwartym kodem authinfo i płatnościami via aliorsync.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×