Skocz do zawartości
Radu5

Ile potrzeba transferu miesięcznie na moje strony?

Polecane posty

Tak jak w temacie, potrzebuje informacji ile moje stronki potrzebują transferu miesięcznego.

Spis silników stronek i ilości odwiedzin:

- php-fusion - jakieś 150uu dziennie (ok 650 odwiedzin)

- mybb - jakieś 200 odwiedzin dziennie

- wordpress - znikoma ilość odwiedzin

- wordpress x2 - znikoma ilość odwiedzin

- php-fusion x2 - jakieś 50 odwiedzin

- joomla - jakieś 50 odwiedzin

- stronka w html +css - znikoma ilość odwiedzin

 

W panelu chmurka.pl do dnia dzisiejszego pokazuje mi tylko ponad 30 MB transferu zużytego.

ss

shot00065r.jpg

 

Tutaj pytanie czy prawidłowo wskazuje mi te zużycie transferu oraz ile potrzebuje transferu na najbliższy rok, 2 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mają nie tak, bo nie zlicza im transferu z web servera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci tego nie powie, to nie jest forum dla wróżek.

 

Wiekszość firm pozwala na zmiane pakietu w kazdym momencie, więc jak Ci zabraknie wystarczy dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na oko patrząc potrzebujesz 5-10 TB. Ale jeżeli chcesz na luzie to 1 PB - i starczy :>

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiał 30-60GB /mc lepiej żeby był luz ;) Zresztą w czym problem wybierz firmę a najwyżej przeniesiesz się na wyższy pakiet. Albo jak masz taki problem to wybierz jakiś hosting z transferem "unlimited" ;)

Edytowano przez Kede (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

2 giga transferu powinno wystarczyć

Na głowe upadłeś? Skąd ten wynik? 2GB jak dobrze pójdzie to na dzień może dwa mu starczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oko patrząc potrzebujesz 5-10 TB. Ale jeżeli chcesz na luzie to 1 PB - i starczy :>

 

To nie chce wiedzieć ile ciągnie według twoich obliczeń taki kwejk,wiocha,demotywatory... jak ty na małą stronke tyle obliczyłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stefcia i finlandii, nie słuchaj, bo albo nie czytali Twojego postu, albo, przyzwyczaili się do sypania pogrzanych liczb.

Jak już pisał chyba Kede, 30-40 GB spokojnie powinno wystarczyć, według mnie nawet i 20GB, choć zawsze lepiej mieć tę parę GB w zapasie, zawsze jest to jakieś tam bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Stefcia i finlandii, nie słuchaj, bo albo nie czytali Twojego postu, albo, przyzwyczaili się do sypania pogrzanych liczb.

Jak już pisał chyba Kede, 30-40 GB spokojnie powinno wystarczyć, według mnie nawet i 20GB, choć zawsze lepiej mieć tę parę GB w zapasie, zawsze jest to jakieś tam bezpieczeństwo.

Nie wiem czemu się do mnie przyczepiłeś...(?) Może dopracuj rachowanie, bo według tego co napisałem wychodzi liczba podobna do Kede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×