Skocz do zawartości
Gość ID™

IP.Board VS Vbulletin

IP.Board VS Vbulletin  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki skrypt lepszy?

    • IP.Board
      11
    • Vbulletin
      2
    • Nic
      1


Polecane posty

Gość ID™

Hej :-)

 

Pracuję nad projektem SteamPlay.pl - już od dawna, w forum włożyłem dużo pracy na skrypcie vbulletin. Lecz powoli, skrypt zaczyna się pierdzielić za przeproszeniem, są niedociągnięcia, mało aktualizacji, mało modyfikacji, a jak są to trzeba grzebać w plikach.. Lepiej zostawić vbulletin, czy przenieść się na ip.board? Odpowiedź możesz dodać w temacie i zagłosować w ankiecie :-)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od lat siedzę na vbulletin i nigdy z nim nie miałem problemu .

Mało modyfikacji przestań jest cała masa ... nie rozumie też co masz na myśli grzebanie w plikach bo większość modów instalujesz z poziomu ACP . W każdym skrypcie znajdziesz niedociągnięcia co do aktualizacji to pierwsze słyszę też żeby było ich mało .

Ipb też dobre jest ale to już twoja sprawa co wybierzesz , skoro kupiłeś licencje na vb to się tego trzymaj , no ale jak masz za dużo kasy to wiesz :).

A i jeszcze jedno każdy skrypt jak nie poznasz jego obsługi nie będzie ci pasował ja mam pewne forum na vb jeszcze 3.8.X i też jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ID™

tutaj nie chodzi o pieniądze, ponieważ już posiadam licencję IP.Board :-) W vbulletin, jest dużo modyfikacji, które trzeba szperać w szablonach, z resztą w IP.Board, ale z całą pewnością mniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdzielić za przeproszeniem
Jak nie potrafisz administrowac niczym to winisz skrypt za to ?

 

są niedociągnięcia
Jakie? Z kazdym wydaniem jest masa bugfixow, ja nie zauwazam zadnych razacych bledow.

 

mało aktualizacji
A to rozumiem ze chcialbys codziennie nowa wersje, tak ?

 

mało modyfikacji
Nie wiem co rozumiesz poprzez slowo "malo", ale z pewnoscia IPB NIE MA ich wiecej

 

a jak są to trzeba grzebać w plikach
Od kiedy ? Wiekszosc wtyczek polega na dodaniu produktu w panelu i ew WYSLANIU (nie modyfikowaniu) plikow na FTP.

 

Czytjac Twojego posta mam wrazenie ze piszesz o jakims phpbb albo smf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ID™

Słuchaj, jeśli mówimy tutaj o Twojej osobie, z pewnością i bez problemu poradzisz sobie z skryptem vbulletin - bo widać to z puchatka. Ale jeśli, chodzi o "początkującego" dla niego walka z vbulletin - będzie ciężka. Ja zarówno, nie jestem expertem w skrypcie vbulletin, lecz w IP.Board - jest mniejszy bajzer :-) To jest tylko moja opinia na ten temat, nie każdy ma gust i kwalifikacje takie same jak inni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, jeśli mówimy tutaj o Twojej osobie, z pewnością i bez problemu poradzisz sobie z skryptem vbulletin - bo widać to z puchatka. Ale jeśli, chodzi o "początkującego" dla niego walka z vbulletin - będzie ciężka. Ja zarówno, nie jestem expertem w skrypcie vbulletin, lecz w IP.Board - jest mniejszy bajzer :-) To jest tylko moja opinia na ten temat, nie każdy ma gust i kwalifikacje takie same jak inni :-)

Po to jest vbhelp że jak nie wiesz czegoś to pytasz

Ja nie widzę w vb żadnego ,, BURDELU ''

To skoro vb taki zły to po kite kupowałeś licencje i co cię skłoniło do tego skryptu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo siedziałem w obydwu i jest to rzecz gustu ktory wolisz - obydwa sie milo administruje i nie sprawiają wiekszych problemów - a jeśli czegoś nie wiesz to masz invisionize.pl i vbhelp.pl lub forum producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie wolę IPB ;) Wydaje się być bardziej intuicyjny, aktualizacje średnio co kwartał, ale tak jak pisał Marek to kwestia gustu. Jeśli nie invisionize.pl to oficjalny support IPB, który działa bardzo sprawnie. Już nie raz mi pomagali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ID™

tutaj nie chodzi o pieniądze, ponieważ już posiadam licencję IP.Board :-) W vbulletin, jest dużo modyfikacji, które trzeba szperać w szablonach, z resztą w IP.Board, ale z całą pewnością mniej :-)

 

Rozumiem, że jak ma się licencję IP.Board to już vbulletin licecnji nie można?.. Lub na odwrót, nie rozumiem. Jeśli, nie odpowiada, wyślij zgłoszenie do vbulletin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×