Skocz do zawartości
kcp

[Dyskusje] Mintshost.pl

Polecane posty

Witam!

Mimo, iż z tego co widziałem ostry pocisk był na tą firmę to ja osobiście ją polecam. : )
Serwery w BH, do których jakiś czas temu wreszcie się przekonałem, także działa ok.
Support bardzo przyjemny i kompetentny, "konsultant" pomógł i posłuchał moich propozycji (co dodać : ) ).
Do tego ceny niziutkie ; )

Jak dla mnie super i z całego serca polecam tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od jakiś 2 lat korzystałem jedynie ze zwykłego hostingu.

w mintshost zakupiłem swojego pierwszego vpsa. Nie ukrywam, ze znaczą rolę pełniła cena, ponieważ przez jakiś czas nie będę go używał komercyjnie a bardziej do pogrzebania i do nauki.

Otrzymałem znacznie więcej niż się spodziewałem, po tak korzystnej cenie

 

Vpsa posiadam jakieś 3tygodnie więc go trochę testowałem i firma na prawdę godna polecenia.

Póki co firma nie jest jeszcze rozrośnięta więc i biurokracji mniej. Support bardzo miły i służy pomocą co jest wielkim plusem, zwłaszcza dla użytkowników mniej zaawansowanych.

 

Łącze bardzo szybkie, gwarantowane 20Mb jednak prędkość kilkukrotnie wyższa, może dlatego, że maszyny jeszcze nie zapchane;] W każdym razie pierwsze, blisko miesięczne doświadczenie bardzo na plus.

Dodatkowo bezproblemowa konfiguracja vps zależnie od własnych potrzeb.

 

"Pobawię się" dalej i napiszę za jakieś kilka miesięcy jak vpsa bardziej obciąże i jak wtedy sprawa będzie wyglądała;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie, co mnie to interesuje z punktu widzenia klienta?

płacę za usługę, dostaję ją, spełnia moje wymagania a co jest pod spodem, jak jest obsługiwane etc to mnie nie interesuje. Co do obciążenia to w sumie sam tez o tym wspomniałem zresztą dlatego napisałem, ze odezwę się jeszcze za kilka miesięcy z informacją jak wtedy będzie wyglądała sytuacja;]

To chyba dział opinie o czym sam chyba najlepiej wiesz jako support;]

Skorzystaj i wtedy pisz;]

Tak samo nie wchodzę w dywagacje nad sytuacją maszyn ovh czy innych firm. Mnie jako klienta interesuje tylko jak działa to za co płacę.

Jest dobrze, więc napisałem o swoim zadowoleniu;] A uszczypliwych komentarzy nie rozumiem;]

Edytowano przez doler (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh stary niedźwiedź mocno śpi kodowanie się posypało

http://mintshost.pl/rejestracja.php

@edit zamawianie też się posypało dla zalogowanych

http://mintshost.pl/...zaj=www&okres=1

 

mało profesjonalne podejście nie mieć własnych nsów tylko jechać na BH

Serwery DNS - służa do przekierowania domen.

ns1.dahost.pl

ns2.dahost.pl

 

 

@edit2

domeny też ani nie sprawdzisz ani nie zarejestrujesz

http://mintshost.pl/panel/sprawdz_domene.php

Not Found

 

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Współpraca oraz korzystanie z usług firmy dopiero się zaczęła, jednakże firma wywołała na mnie bardzo dobre wrażenie.

Jakość prowadzonych usług i ich cena - bardzo dobra. Współpraca z firmą i obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Indywidualne podejście do każdego klienta oraz jego potrzeb - niewiele firm potrafi tak zadowolić klienta pod tyloma względami jednocześnie. Same atuty profesjonalnej a jednocześnie przyjaznej firmy hostingowej !

 

Jeżeli cenisz sobie wszystkie wyżej wymienione cechy, to ta firma jest dla Ciebie ! ; )

Edytowano przez GC - Naruto PL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z opcji VPS'a za 31 zł i jestem póki co w pełni zadowolony. Póki co bo współpraca dopiero się zaczęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasoby i łącze rzeczywiście jak w ofercie? Głównie szukam kilku miejsc, w których jest to "no limit", żeby mieć jakiś zapas w łączach na wypadek ataku oglądających albo wieczorka wyścigowego (statystyki ogląda wtedy dużo ludzi, a wszystko leci przez node.js - shared odpada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej zasoby są ok. Na początku dostałem ciutkę za słaby CPU ale po reboocie z panelu wszystko się naprawiło.

 

Łącze jest ok, limitu transferu w panelu HyperVM także nie ma więc jeżeli chodzi o same "techniczne" specyfikacje to jest jak bardziej w porządku. Wczoraj tylko I/O HDD jakoś tak się obniżyło na parę minut w godzinach nocnych, ale to może jakiś masowy backup leciał czy coś takiego, bo teraz już jest ok.

 

Tak jak mówię póki co jestem w pełni zadowolony i mogę polecić tą firmę, ale prawdziwą opinię będę mógł wystawić dopiero po pół roku bądź więcej, a nie 10 dniach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio zastanawiałem się nad tą firmą, nad zakupem, ale od pewnego czasu ciągle coś się zawiesza. Dzisiaj nawet cała strona nie działa..

 

Ostatnio czytałem o pełnej wirtualizacji VPS, a dokładnie o tym, że pamięć ram która jest dedykowana jest dla nas cała a nie dzielona.

 

Możecie mi wytłumaczyć na czym to polega jak dajecie 2GB pamięci dedykowanej i np jak jest 25 użytkowników to trzeba 50GB, to jak to robicie, dodaje się nowe kości czy jak?

 

I co się stało, że nie działa strona?

Edytowano przez tomekpl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Strona chwilowo nie działała z powodu awarii w Biznes-Host.pl

Pamieć jest realna do wykorzystania, nie rozumiem Pana problemu?

W tym momencie pamięć wolna na serwerze dedykowanym to 80%.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Zapowiada się dobrze. Miły support. Super oferta. Za kilka tygodni dam większą opinię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Korzystam z usług tej firmy od niedawna i mogę powiedzieć, że jak na razie jestem bardzo zadowolony z ich usług świadczących serwery VPS, support jest genialny zdarzyło mi się do nich pisać dość późno i po chwili już dostałem odpowiedź na moje pytanie. Miałem VPSy w różnych firmach (nie będę tu wymieniał nazw firm), to nigdy nie zdarzyło mi się dostać tak szybkiej odpowiedzi, jak tutaj o tak późnych godzinach. Chciałbym jeszcze pochwalić podejście firmy do klienta, dosłownie ze wszystkim da się z nimi dogadać. Dodam jeszcze, że VPS sprawuje się genialnie.

Mam nadzieję, że firma pozostanie w moich oczach do końca tak rewelacyjna. Naprawdę na dzień dzisiejszy polecam wszystkim!

 

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sa typowi zlodzieje. zaplacilem za VPS na 3 miesiace. obiecal mi ze w przeciagu 3 dni moge zrezygnowac i oddadza pieniadze od reki.

pisalem dlugo na gadu gadu o zwrot pieniedzy ale obiecal rekompensate wiec sie wstrzymalem. dzis mija 5 dni i poprosilem o zwrot pieniedzy to napisal "3 dni minelo"

Nie wytrzymalem nerwowo i zaczelem pisac wulgarnie to mi zablokowal VPS i powiedzial ze zrywaja umowe a pieniedzy nie dostane.

 

Jutro zglaszam na policje kradziez pieniedzy oraz do Biznes Host (wlasciciel tej firmy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

1 post i brak kultury z Pana strony.

Otrzymał Pan możliwość zwrotu pieniedzy w ciągu 3 dni lecz:

- w trzecim dniu dla Pana zmieniliśmy parametry w celach sprawdzenia usługi

- napisał Pan, że jest różnica w wydajności - jest OK

- dzisiaj otrzymujemy bluzgi w naszą stronę zamiast załatwic to kulturalnie

- nie tolerumy straszenia i zastraszania;

- zobowiązał się Pan do zapłacenia za dodatkowo przyznane CPU " w poniedziałek" z warunkiem prawa blokady serwera VPS.

 

Z naszej strony dział prawny został powiadomiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzial prawny.. jednak niedaleko pada jablko od bizneshosta, wielka korporacja ze strona z szablonu sie znalazla :D

 

Wielka korporacja ? O kim mówisz? Dział prawny jest od tego by zgłaszać problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzial prawny.. jednak niedaleko pada jablko od bizneshosta, wielka korporacja ze strona z szablonu sie znalazla :D

 

Ciii to API :P

Prawda jest taka. zaluje ze od nich wzielem tego VPS kupilem. Za chwile poszukam VPS z innej firmy.. byle z dala od tej.

PS. Niskie ceny = niska jakosc u nich :)

Edytowano przez nix89 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×