Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MazuLuka

Layout dla hostingu...

Polecane posty

Witajcie,

Chciałbym się zapytać, czy ktoś ze społeczności WHT, byłby zainteresowany tym projektem, gdybym go ukończył:

okqe.png

 

Pozdrawiam, Łukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bomba!

Żartowałem.

Pokazałeś kawałeczek czegoś... nie wiem nawet za bardzo czego. Że niby layoutu? Jak dla mnie to jest może 10% pracy wykonane. I już szukasz na to kupca? No bez jaj. Jak chcesz coś sprzedać, to przynajmniej zmontuj cały layout (już nie będę się czepiał że bez kodu, niektórzy lubią kodować po swojemu).

Jakbym Ci pokazał rękaw i spytał czy kupisz jakbym uszył resztę bluzy to byłbyś zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziekuje za szczere odpowiedzi. Faktem jest to, ze nie kupilbym niczego na podstawie "rekawa". :)

Troche za bardzo sie pospieszylem. Gdy skoncze projekt na pewno jeszcze tu zajrze, ale chyba od razu do gieldy.

A i tak na przyszlosc, d.v - nie musisz byc taki dosadny i nawet powiedzialbym arogancki. Mozna w innej formie napisac, iz na razie nie ma podstawy, dla ktorej mozna ocenic iz warto bedzie projekt kupic.

Niemniej jednak dziekuje i pozdrawiam.

Edytowano przez MazuLuka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i tak na przyszlosc, d.v - nie musisz byc taki dosadny i nawet powiedzialbym arogancki.

Bo ja wiem czy to byłą arogancja z Jego strony, chyba raczej boląca szczerość.

 

Moim zdaniem ten lay w ogóle jakoś kolorystycznie razi, a i tak to niewiele można powiedziec na podstawie tylko jakiegoś wycinka. Zrob cały projekt pokaż i wtedy otrzymasz więcej uwag od osób zajmujących sie takimi sprawami na codzień. Nie bój się różnych opinii od ludzi z forum, każdy nawet najgorszy komentarz może przynieść wiele korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie kolory będą spoko, czcionka w opisie hosingów średnio pasuje. Cenę tez należaloby bardziej wyróżnić. No ale jak już pisano powyżej - ciężko ocenić cokolwiek na razie, zrób to dobrze a potem się napalaj na pieniążki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 3 boxy (o nazwach minimum, standard, maximum) wyglądają tragicznie. Co do reszty layouta to podoba mi się kolorystyka. Gdy stworzysz nowe boxy to będzie całkiem niezły lay ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pokazuj czegoś, czego nie dokończyłeś (w przypadku prac graficznych). Nie rozumiem po co to pytanie. Jeśli nikt nie wyrazi zainteresowania, to nie planujesz dokończyć projektu? Na to wygląda, bo inaczej zapytałbyś po skończonej pracy. A dokończenie jej potrwałoby kilka roboczogodzin. No chyba, że jesteś nadgorliwy i nastawiony na zysk. Niemniej po tym co pokazałeś nie licz na wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nikt nie wyrazi zainteresowania, to nie planujesz dokończyć projektu? Na to wygląda, bo inaczej zapytałbyś po skończonej pracy

A co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie rozumiem, co widzisz razor w tym coś dziwnego, przecież każdy na początku, patrzy na nagłówek strony, kolorystykę i estetykę, dopiero później gdy się zdecyduje zostać na stronie przewija w dół, jeśli nie - wychodzi. Moim zdaniem element do "zgięcia" - w przypadku gazet - w przypadku stron WWW, to obszar do końca ekranu, czyli do momentu, który widać od razu po wejściu na stronę jest najważniejszy. Dlatego chciałem zapytać od razu, czy idę w dobrym kierunku, tj. poszczególne elementy oraz kolorystyka, przecież wszystko można jeszcze zmienić na tym etapie i wybrać właściwy kierunek, prawda? Może jestem ciut nadgorliwy i nastawiony na zysk, bo po co mam marnować swój czas, jeśli nikt nie kupi ode mnie projektu i nie wykorzysta. ;)

Takie mam podejście i już, może nie za dobre, ale jakoś sobie radzę. Nie mniej jednak, dziękuję za troskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co w tym dziwnego?

To, że tu prawie nic nie ma. Nigdy bym się nie zadeklarował na podstawie takiego kawałka, czy będę chciał kupić pracę, czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×