Skocz do zawartości
Grzesieq94

Nieduży hosting pod Wordpressa

Polecane posty

Poszukuję (na razie) niewielki hosting pod wordpressa za niewygórowaną cenę. Kokosów nie oczekuję, a i ruch z początku będzie pewnie nie wielki. Przeglądnąłem kilka ofert i co polecicie mi wybrać z tych firm:

- Hekko.pl - EasyPack+ / MediumPack

- MZone - MZ ONE / MZ TWO

- Śląsk Data Center - SDC-host15G / SDC-host25G

- Biznes-Host - Start / Standard

- Future Host - Pakiet 1000

 

Skłaniałbym się ku tym tańszym ofertom - przynajmniej na początek. Interesuje mnie oferta Śląsk Data Center, ale nie mogę znaleźć większej ilości opinii na ich temat. Inne hostingi mają skrajnie różne opinie, ale niektóre są tak bzdurne i subiektywne, że nie można ich liczyć. W MZone wziąłem serwer na okres testowy, i wordpress działał jak należy, bezproblemowo, ale jest wiele kiepskich opinii o nich.

 

Nie mam pojęcia co wybrać. Pomóżcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych, co wymieniłeś, bierz BiznesHost. Doskonała jakość usług w stosunku do ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo tani oferuje webIQ : webiq.pl/Hosting-Łódź / 5 GB i nielimitowany transfer, datacenter w centrum Polski, a jeśli nie oni to jeszcze zobacz webd oraz superhost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sam napisałeś:

"W MZone wziąłem serwer na okres testowy, i wordpress działał jak należy, bezproblemowo, ale jest wiele kiepskich opinii o nich."

Hosting działał Ci jak należy i bezproblemowo, więc nie rozumiem jaki cel miało pisanie, że gdzieś znalazłeś "wiele kiepskich opinii" o nas?

 

7 dni działał dobrze, ale czy tak będzie przez cały czas? Tego nie wiem, dlatego pytam o opinie innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@obsecure

Tekst o webd to chyba jakiś żart ;) Gorszego hostingu nie widziałem od dawna. Jak już do Ciebie piszę to prosze przestań odkopywać tematy nawet z marca tylko po to, by napisać reklamę swojej firmy, bo zagwarantuję Ci odpoczynek.

 

@topic

Polecam Ci MZone, skoro nie miałeś problemów u nich to nie wiem w czym problem.. :) Pamiętaj, że każdy hosting ma prawo kiedyś mieć awarię - jeśli szukasz bezawaryjnego to nie znajdziesz.

Edytowano przez ZooMpl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W co warto iść? biznes-host.pl, castpol.pl, mzone.pl, progreso.pl. Swoją drogą, gdzie masz dużo negatywnych opinii o mzone?

 

FutureHost, webIQ - nie znam, polecić nie mogę. Poznałem w momencie wysypu opinii na WHT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia to Linuxpl czy UnixStorm da sobie radę bez obciążenia portfela. Z podanych przecz Ciebie firm to niestety dwie dały po całości. Kolejne dwie są stosunkowo drogie, wybacz ale nie wiem jakie rzeczy musiałbyś mieć na swoim serwerze aby osiągnąć limit transferu 50GB, to po prostu za dużo. Lepiej wydać te kilkadziesiąt złotych na reklamę czy linki.

Edytowano przez centrumweb (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×