Skocz do zawartości
FilipS

Nowa strona nazwa.pl

Polecane posty

Co sądzicie o nowej stronie nazwa.pl? Moim zdaniem wygląda o wiele lepiej niż poprzednia wersja, panel klienta też bardziej przypadł mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szału niema a pierwszy rzut oka ogólnie kolor pomarańczy nie podoba mi sie na stronach hostingowych, wole strony w kolorze niebieskim i pochodne od niebieskiego lub fiolet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szału niema

 

"nie ma" piszemy oddzielnie, ale i tak dowaliłeś im nieźle - sądze że większość osób nawet tak pozytywnie by nie zaopiniowało strony freecastu :P

 

Sama strona ładnie się prezentuje, widze że już poza BH i wht nawet i u nich w background szarość rządzi ;)

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ogólnie może być, szału nie ma, poprzednia też była OK. Mogliby dawać jakieś ładniejsze babki, bo to co jest to takie nijakie. Tych facetów co jeden wygląda jak piwosz a drugi jak z jakimś zespołem to bym zdecydowanie wymienił na fajną babkę. Jak nie mają to pogadam z moją, powinna się zgodzić na pozowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się z Izy Miki na stronach az śmiali, ale przy tych fotkach na nazwie to jej zdjęcia źle nie wyglądają ;)

A poza tym nie bardzo jest co oceniać, taki kolejny typowy "łebdwazerowy" dizajn, dobór kolorów i rozkład elementów też dość standardowy. Bez fajerwerków, ale też bez jakiejś wpadki. Czytelnie i przejrzyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoba ze zdjęcia do oferty sklepów internetowych nadaje się do straszenia dzieci po nocach.

mówisz? Ja bym się bardziej tego od serwerów bał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"nie ma" piszemy oddzielnie, ale i tak dowaliłeś im nieźle - sądze że większość osób nawet tak pozytywnie by nie zaopiniowało strony freecastu :P

To samo pomyślałem ;)

Fakt ten od "sklepy" i "serwery" to jakiś nie wypał. Nie wiem skąd biorą te postacie [własna sesja czy stock] ale trochę mnie odstraszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×