Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tomek0o7

Jak rozkręcić forum? Wszystkie rady mile widziane.

Polecane posty

Tak jak w temacie. Mam taki problem. Chciałbym rozkręcić forum pod adresem Forum Telewizji Cyfrowej Myślałem już nad programem partnerskim z guuli.pl

 

Co myślicie na ten temat macie swoje jakieś sprawdzone sposoby. Odpowiecie mi też, że na pewno pozycjonowanie. Forum powolutku jest pozycjonowane. Chodzi mi o jakieś inne sposoby. Dodam, że strona główna portalu ma całkiem dobre pozycje w google.

Edytowano przez tomek0o7 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra promocja to wymiana banerów, linków z portalami o podobnej tematyce. Możesz też spóbować pogadać o współracy z dostawcami tv. Innymi słowy myśl o grupie docelowej i jak do niej trafić.

nachalna ta reklama nazwy.pl, rzuca się w oczy bardziej niż banner strony. Popracuj ogolnie jeszcze trochę nad wyglądem forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę rad, raczej pomocnych... ;)

  • Zadbaj o szatę graficzną forum - obecna nie przyciąga użytkownika, co za tym idzie nie wspomaga w zatrzymaniu użytkowników
  • Wykonaj poprawną optymalizację forum pod względem SEO
  • Zacznij pozycjonować - wpisy w katalogach, możesz kupić trochę linków np. na allegro bądź prolink / seopilot - tylko to musisz robić rozważnie, linki ze sygnaturek na różnych forach
  • Umieść jak najwięcej wartościowych wpisów, poradników - ma to potrójne znaczenie, gdyż: zatrzyma użytkownika gdy znajdzie merytoryczne artykuły na nurtujące go tematy, wyszukiwarki za dobrą treść polubią Twoją witrynę, użytkownicy dobre treści sami linkują
  • Wykonaj, bądź zleć marketing szeptany - tematyka dość powszechna więc na wielu forach znajdą się powiązane tematy - możesz odpowiadać w takich tematach i zarazem linkować do siebie, co tworzy podwójną wartość (marketing dla użytkowników oraz wyszukiwarek)

Jest jeszcze wiele wiele wieleeeee sztuczek, ale nikt nie chwali się nimi publicznie, jednakże przykładowo Tobie może się przydać takie coś ;)

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat szaty graficznej? Oczywiście top jest do przetłumaczenia, ale to dopiero jak styl będzie pasował, więc Panowie i Panie czekam na opinie. ;) Dzięki z góry za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat szaty graficznej? Oczywiście top jest do przetłumaczenia, ale to dopiero jak styl będzie pasował, więc Panowie i Panie czekam na opinie. ;) Dzięki z góry za pomoc :)

ja to bym całkowicie wywalił to a rejestrację i logowanie dał pod

Forum - Telewizja Satelitarna oraz Naziemna, Dekodery pod tym napisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RafoX próbowałem tak zrobić, ale strasznie głupio to wygląda. Już szablon spolszczony. Dodane nagłówek z obrazkami 3d itp. Chyba jest o wiele lepiej niz było? Bynajmniej mi się tak wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę za wielkie a i zmniejsz wysokość teko siwego tła co spolszczałeś bo masz tam masę wolnego miejsca na nic nie przydatnego a aby to powiększa i te profile google i fejsbuga ja bym gdzieś wstawił w te logo z satelitą po co masz tak na srane tych tabelek trzeba to ograniczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no teraz wygląda to całkiem sensownie :) to samo zrób ze stopką albo wywal te siwe i wkomponuj w resztę albo mu też wysokość zmień sprawdz tak i tak jak będzie ładniej wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem siwe tło ze stopki i zrobiłem ciemniejszą czcionkę linków w stopce lepiej wygląda niż ze stopką moim zdnaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Ci bardzo za pomoc :) Masz u mnie browara jak będę jechał przez płock :D;)

heh no spoko :)

A tak powiem ci jeszcze posiedź trochę i rozkmiń jakiś java sctipt na te rejestracje i logowanie bo tylko to szpeci ten panel ...

@edit

Ty a rozkmin zrobić to przezroczyste tak jak stopkę oblukam

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×