Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
arbuz8987

Sprzedam dobrze rozwijajaca sie domene wraz z serwisem

Polecane posty

Sprzedam dobrze rozwijającą się – doskonale wypozycjonowaną domenę PL wraz z serwisem który prowadzę!

 

 

 

Mam na sprzedaż dobrze rozwijającą się domenę .PL oraz serwer. Całość sprzedaje jako dobrze wypozycjonowany serwis o tematyce projektowania wizytówek internetowych, porad itd.

Strona zarabia na siebie. Na razie tylko dwa zlecenia (strona jest dość nowa). Na reklamę wydałem ok. 250 PLN, systematycznie dodawałem stronę do wyszukiwarek itd. Itp. Systematycznie reklamuje stronę na różnego rodzaju stronach www. Mam wykupioną usługę mailingową na stronie skarbonka.net. Strona nabiera „pędu” gdyż jak pisałem jest stosunkowo nowa. Po wpisaniu w google takich fraz jak np. „e-wizytówki” itd. Strona znajduję się na 1-2 stronie w wyszukiwarce! Stronę sprzedaje, gdyż spadło mi na głowę trochę pilnych spraw, ale wierze, że ktoś zakupi ją i doskonale ją rozwinie i poprowadzi. Po sprzedaniu strony, oddaje do niej wszystkie prawa (także co do treści na stronie). Oczywiście nad stroną trzeba jeszcze popracować ale wiem, że posiada ona potencjał. Poza tym uważam, że e-wizytówki to przyszłość. Za kilka lat każdy będzie chciał mieć swoje portfolio, swoją wizytówke w sieci i tak dalej...Stronę sprzedam od zaraz. Proszę o kontakt: papu4422@gmail.com pod tym adresem także więcej informacji. A poniżej przedstawiam trochę dokładniejszych informacji:

 

 

- Domena graanit.pl

PageRank 2

Liczba unikalnych odwiedzin dziennie 50-70 osób jak na razie (coraz więcej)

Domena ważna to 01.06.2013 (ważność domeny oczywiście można przedłużyć. Koszt przedłużenia ważności domeny na jeden rok to 44 PLN.)

Serwer (pod który podpięta jest domena) – Serwer ważny do 30.08.2012 (koszt przedłużenia na jeden miesiąc to tylko 3 PLN.)

 

 

Sprzedam od zaraz. Cena do uzgodnienia, myślę, że się dogadamy. Proszę pisać na: papu4422@gmail.com

 

 

Pozdrawiam, Paweł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam od zaraz. Cena do uzgodnienia, myślę, że się dogadamy.

 

Proponuje 1 zł, myślę, że się dogadamy.

 

 

PS. To nie allegro, że będziemy licytować podaj swoją cenę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×