Skocz do zawartości
kaju007

DA i przywrócenie kopi

Polecane posty

Witam

Mam taki problem na głównym koncie "admin" był robiony becap userów i resselerów po padzie w sumie przywrócił większość ale nie wszystko.

Jak przywracam użytkownika admin to dostaje w mailu że został przywrócony hasło jest zmienione (nie wiem na jakie bynajmniej te co miałem nie działa ale w konsoli sobie zmieniam), nie ma wszystkich ustawień i nie mogę przywrócić jedengo resellera ponieważ nie ma przydzielonych ip na koncie admin. I tak się męczę z tym już 2 dzień.

Becap przywracam z panela DA, nie wiem jak to zrobić z konsoli może będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy przywracaniu backupu ustaw sobie żeby brał główne ip serwera (tam masz taką rozwijaną listę), a potem sobie zmienisz na jakie potrzebujesz.

Poza tym jak miałeś przypisane więcej adresów do serwera, to musisz dodać je ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jeszcze jeden błąd przy instalacji systemu podałem mu domenę i nazwę hosta np. xxx.eu i teraz jak przywracam z becapu usera to krzyczy że domena istanieje. Z pod DA nie da rady tego wywalić bo jest przypisane do hosta.Nie wiem jak to zrobić bezproblemowo a nie chcę kombinować żeby nie wywalić czegoś(zmienić nazwe hosta to wiem jak ale czy DA sam sobie ją wywali z dns itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmień nazwę serwera w DA i ponów przywracanie backupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie da sie ruszyć? W Zarządzanie DNS możesz usunąć tą domenę z konfiguracji binda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×