Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dariusz Lorek

Obciążać serwer dedykowany pod www aktywnością serwera TS3?

Polecane posty

Zastanawiam się nad doinstalowaniem na mojej maszynie serwera głosowego TeamSpeak 3. Czy do serwera który de facto przeznaczony jest i główny jego cel to jak najlepsze funkcjonowanie ze wskazaniem na zasoby stron www i ich baz danych... nie wyjdzie mu na złe jeśli postawię tam dodatkowo TeamSpeak 3? Dzisiaj znajomi mi osoba zasugerowała iż taki serwer głosowy mocno zjada przepustowość łącza i bym dwa razy się nad tym zastanowił.

 

Serwer dedykowany który posiadam to oczywiście:

- http://www.ovh.pl/se...perplan_ssd.xml

 

PS: Na żaden sposób nie mogę stworzyć tematu w forach z zakresu "HOSTING". Dostaję informację "Nie wybrałeś żadnej opcji regulaminu. Wróć i popraw formularz."... nic przy dodawaniu wpisu się nie pokazuje powiązanego z regulaminem... a jak widać, tutaj mogę pisać. Coś przeoczyłem?
Edytowano przez Dariusz Lorek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sam serwer ts3 nie obciąża mocno maszynie bo to około 128mam max, okolo 200mhz cpu.. Co to łącza wszystko jest zależne od tego ile osób będzie siedziało na twoim serwerze, jakie kodeki będą ustawione na kanaląch i ile osób będzie mówiło w jednym czasię to wszystko wiąże się z transferem.

Podaj parametry tego serwera dedykowanego oraz ile osób przewidujesz że będzie siedzieć na twoim ts3 oraz jakie strony trzymasz na tym dedyku ile owiedzińm jaki cms itp..

Tak btw na moim vps przy 200 os online z portem 10mbit + strona był spory zapas..

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Na tej maszynce nie będziesz miał większych problemów z ts3 ;)

 

Kilkaset osób online luzem ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiało możesz stawiać serwer, maszyna nieodczuje znacznie obciążenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×