Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pigmej

Bledy Forum

Polecane posty

Tak nadmienie tylko ze dość często FF informuje mnie o blednych skryptach na forum i przerywa ich dzialanie. Potem jest juz spokoj. Dosc denerwujace bo 'zamula' kompa strasznie

 

Firefox 1,5,0,1

Ubuntu 5,10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nadmienie tylko ze dość często FF informuje mnie o blednych skryptach na forum i przerywa ich dzialanie. Potem jest juz spokoj. Dosc denerwujace bo 'zamula' kompa strasznie

 

Firefox 1,5,0,1

Ubuntu 5,10

 

SOA#1 moze podasz jakies szczegoly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

radon:

 

Po prostu forum laduje sie... nagle dostaje komunikat od FF o bledym skrypcie z sugestia aby zakonczyc jego dzialanie. Jak klikne zakoncz dzialanie to wszystko dziala normalnie, bez zadnych efektow ubocznych itd. Jak mi wyskoczy raz jeszcze to zrobie screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem identyczny problem z moim IPB na serwerze home.pl. BOK powiedzialo, ze IBP sie nie dogaduje z skryptem stat.pl (uzywany rowniez na tym forum)... Wylaczyli mi skrypt stat.pl i od tego czasu wszystko jest dobrze. Tutaj jednak nie mam takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krissamer

Teraz WHT zle wyswietla sie pod Netscapem (scina lewa czesc, pewnie to wina rozdzielczosci, uzywam 800x600 - wiem, ze to smieszne, ale juz tak z przyzwyczajenia).

 

IPB wyswietla sie normalnie pod Firefoxem, ale nie moge go uzywac, bo sie ciagle wiesza :) :) :)

 

Da sie cos z tym zrobic ?

 

(Wielkie sorry za marudzenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×