Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MateuszPaz

Które rozwiązanie jest lepsze?

Polecane posty

Witam. Mam pytanie i byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi pomógł.

 

Prowadzę serwis z grami online. Chcę go wypozycjonować w polskim google na frazę "barbie gry" i mam możliwość zakupu domeny "barbiegry.net". Sam nie pozycjonuję, kupuję katalogowanie na allegro, co będzie lepszym rozwiązaniem. Pozycjonowanie mojego głównego serwisu, który w nazwie, adresie, ani opisie nie ma tej frazy, ale ma min. pagerank - 2 i domenę .pl. Czy lepiej kupić domenę, stworzyć odpowiedni tytuł, opis, postawić na tym fikcyjny serwis i wielką reklamę mojej głównej strony? Mialbym też możliwość zakupu domeny "barbiegra.com".

 

Co będzie lepszym rozwiązaniem? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Edytowano przez MateuszPaz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją domenę też możesz wypozycjonować na te frazy. Wystarczy linkować pod wybraną frazę "barbie gry". Oczywiście, że trochę łatwiej miałbyś gdybyś zakupił domenę ze słowem kluczowym w nazwie, ale to naprawdę nie jest konieczne :) Powinieneś zainteresować się linkami, niż katalogowaniem, dobierz słowa kluczowe tytuły, przyjazne linki etc.

 

BTW, jeśli masz fajną stronkę to możemy wymienić się linkami :D Ja mam PR3 (besty.eu) oraz inne stronki z pr2 na pokładzie :) W razie czego zapraszam na PW.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim słowo kluczowe w title i opisie strony to podstawa. Pozycjonowanie zawsze zaczyna się od optymalizacji; Content is King. Linkowanie na frazę która ani razu nie występuje w treści, w opisie strony i jej tytule nie ma według mnie sensu. Zaprezentuj link do swojego portalu to łatwiej będzie mi zaproponować Ci rozwiązanie. Oferty z allegro to lipa- automat ze zaśmieconymi bazami, teksty bez synonimów, częstotliwość dodawania 100% to masówki, zależy im na czasie, nie obchodzi ich późniejszy filtr strony w Google. Zdecydowanie lepiej jest kupić multikod do katalogów. Czasem można wyhaczyć dobrą ofertę wraz z katalogowaniem gratis.

 

Ps. Napisz na PW to może będę w stanie Ci coś korzystnego zaoferować (jeżeli chodzi o katalogowanie). ;)

Edytowano przez Kede (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega napisał: Przede wszystkim słowo kluczowe w title i opisie strony to podstawa. Pozycjonowanie zawsze zaczyna się od optymalizacji. Nie wiem jak trudne jest to wyrażenie, ale zainwestuj w jakieś narzędzie do automatycznego katalogowania i dodawania artykułów w preclach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×