Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kede

[szukam] hosting współdzielony pod seoaddera

Polecane posty

Witam serdecznie

Szukam hostingu współdzielonego pod seoaddera który spełnia wymagania:

http://seoadder.info/wymagania.html

 

Hosting będzie przeznaczony tylko dla Addera 8. Nie ukrywam że interesują mnie najtańsze cenowo propozycje. Pojemność hostingu wystarczy 500MB. Szczerze mówiąc nie wiem ile transferu potrzebuje adder, ale pewnie CPU trochę ciągnie. Mam do katalogowania ~ 400 zapleczówek, jednocześnie aktywnych projektów w adderze (stron) będzie prawdopodobnie 5-15. (w zależności od hostingu).

 

Zastanawiam się pomiędzy

* ann.pl - konto mini 30zł/rok (limit cpu 5%)

* 2ap.pl - konto mini 50zł/rok

 

2ap nie ma limitów cpu, w którymś wątku napisali nawet że są przygotowani na zużycie 100% i nie robi to dla nich problemu ze względu na "autorskie rozwiązania". Ile w tym prawdy nie wiem ale to chyba byłaby najlepsza oferta pod Addera.

 

Macie jakieś propozycje?

 

PS. Jeżeli ktoś korzysta z Addera ≥ 6 i mógłby się wypowiedzieć na temat zużycia transferu przy jednoczesnej ilości katalogowanych stron 5-15 to byłbym wdzięczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2ap do sełośmieciowania chyba raczej odpada. Po prostu nie uda ci się nawiązywać zdalnych połączeń wychodzących.

Chyba, że zrezygnowali z tego magicznego firewalla, w co powątpiewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro kafi napisał że seoadder może mieć problemy na hostingu w 2ap a zależało mi na czasie więc skorzystałem z oferty ann.pl

Otrzymałem też parę propozycji na PW ale od osób indywidualnych lecz nie skorzystałem Wole stać na "swoim". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×