Skocz do zawartości
Groszeq

Serwer wirtualny pod stronę

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuję w Polsce lub za granicą serwera wirtualnego (najlepiej na serwerach znajdujących się w Holandii).

Tematyka portalu to linki z downloadem (nie każda firma chce podjąć się utrzymywania takiej strony). Skrypt na jakim stoi portal do DLE. Odwiedzin dokładnych nie posiadam, ale 500 uu dziennie nie przekracza.

Parametry jakich poszukuję:

2-3GB miejsca na dysku, 40-60GB transferu.

Dodatkowo wymagam możliwości przejścia na wyższy pakiet (oczywiście za dopłatą). Wiem, że wiele takich stron jest utrzymywanych na serwerach i w firmach PL. Wykupienie serwera będzie na początku na 3-6 mc. w celu sprawdzenia jak wszystko funkcjonuje i po tym okresie przedłużenie o 12 miesięcy. Współpraca długoterminowa (jeżeli wszystko będzie okej, nie widzę potrzeby przenoszenia się do innej firmy). Fajnie, gdyby została udzielona mi pomoc w przenosinach plików i bazy danych ze starego serwera na nowy (często przenosząc pliki innych moich stron na nowy serwer powstają krzaczki, dlatego najlepiej jak wykona to fachowiec).

 

Nie interesuje mnie wynajmowanie miejsca u osób prywatnych tak jak otrzymywałem takie propozycje przy VPS/Dedykowanym serwerze.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.SteamPlay.pl

Dzień Dobry,

 

Cmurka.pl "Serwer 3GB" Cena: 99 PLN / miesiąc :)

 

 

 

Pozdrawiam, SteamPlay.pl

Edytowano przez www.SteamPlay.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okoł 5zł za miesiąc (przelicznik z funta) 10GB/50Gb transferu więcej info na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecę si progreso a bo dla czego ?

Serwery super , tematyka im nie przeszkodzi sam tam siedzę i prowadzę coś w sumie bardzo podobnego ,

problemu z bazą nie będziesz miał masz shh który bardz odobrze działa stronę do nich też na Data lafe engine przenosiłem dosłownie 10 minut ;)

Kolejny plus to support ja mam odpowiedzi max do 10 minut na tickecie najszybciej miałem jakiś około 30 sekund ;p

Hosting starczy ci na długi długi czas :)

Polecam link stopka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry,

 

Cmurka.pl "Serwer 3GB" Cena: 99 PLN / miesiąc :)

 

 

 

Pozdrawiam, SteamPlay.pl

 

Zapewne panu chodziło o chmurka.pl jak i 99PLN/ ROK .

 

Ja bym polecił progreso.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mzone.pl, castpol.pl, biznes-host.pl, progreso.pl - cokolwiek wybierzesz, będziesz zadowolony. Wiem, że ten tekst jest już nudny, bo powtarzam go jak mantrę, ale taka po prostu jest prawda. Są to po prostu bardzo dobre firmy - zarówno jeśli chodzi o jakość jak i support.

 

U Irka (mzone.pl) raczej taki content jest możliwy, nie jestem pewien jak w przypadku tych 3 pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×