Skocz do zawartości
tomek0o7

mobilnykosmetolog.com.pl - proszę o ocenę

Polecane posty

Tak jak w temacie. Proszę o ocenę podanej strony. Na chwilę obecną wiem, że slider facebooka wysuwa się narazie tylko na głównej i muszę uzupełnić dział promocje oraz cennik. Zależy mi na ocenie czytelności itp.

 

Link do strony: mobilnykosmetolog.com.pl

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca podobają mi się kolory i czcionka w logo. Ogólnie strona główna nie przedstawia się zbyt atrakcyjnie. Już lepiej, gdy wejdzie się w dział "oferta". Obrazek z pielęgnacją dłoni i stóp przesuwa się w dół i nie wygląda to dobrze. Wizyta/czego potrzebuje do zabiegu - powinno być wypunktowane. Ogólnie nie jest źle, ale mogłoby być lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oferta nie jest przedstawiona atrkaycjnie, powinno byc wypunktowane co zawiera kazdy zabieg a nie wymienione po przecinku. bardziej podkreslone sa przeciwwskazania niz same zabiegi co chyba nie jest zbyt dobrym zabiegiem marketingowym. Podstrona "informacje" nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona gówna? Tzn. chyba powinno być gówniana :P

Z innych takich kwiatków:

Cena zabiegu jest ustalana przed przytępieniem do niego

 

Warto było by te teksty poprawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że treści nie sprawdzałem dokładnie. Tam gdzie zauważyłem bład to poprawiłem. Ogólnie niedługo przybiorę sie dokładnie do treści. Te materiały podesłała mi znajoma dla której to robię ;) Każda krytyka jest mile widziana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×