Skocz do zawartości
Gość uera

[SPRZEDAM] FORUM WIELOTEMATYCZNE -46381- UZYTKOWNIKOW

Polecane posty

Gość uera

niewiem coto za post chyba jakiegos uzytkownika jestem jedynym administratorem forum i niepisalem takiego posta :-/ prosze go skasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niewiem coto za post chyba jakiegos uzytkownika jestem jedynym administratorem forum i niepisalem takiego posta :-/ prosze go skasowac

Heh śmiechłe to co ktoś podszywał by się pod Ciebie :>

lans na przedawniony wielotematyk :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uera

nieiwem sprawdz se ip nierozumiem z czego zrobiliscie wogole afere ?? oco wam chodzi wogole to gielda czy rozmowy w toku ?? szkoda wam czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nieiwem sprawdz se ip nierozumiem z czego zrobiliscie wogole afere ?? oco wam chodzi wogole to gielda czy rozmowy w toku ?? szkoda wam czy co

no ta ... bardzo nam szkoda że nie możemy kupić wymarłego forum z ostatnimi postami za prawie za 4tyś.

Daj link jakiś do statystyk bo nie chce mi się wierzyć że

128 użytkowników online (przez ostatnie 60 minut)

 

a i daj statystyki z acp rejestracji , pisania wątków nowych tematów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

większość postów pochodzi z roku 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

większość postów pochodzi z roku 2011

zapomniałem daty w swoim poście dopisać ...

dla tego tak jak piszesz poprosiłem autora o zdjęcia z acp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

forum idzie ku upadkowi w WIĘKSZOŚCI działów przez rok lub nawet 2 nikt nie napisał posta, co z tego ze 146 gości jak 3 użytkowników zalogowanych ja bym za to mógł 2,5 tys. mógł maksymalnie dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uera

szefie postwow bylo wczesniej bardzo duzo tylko instalowane bylo nowe ipb i reszta dodatkow od pocztaku zlecilem to komus kot niemial pojecia otym i baza niechcacy sie wykasowala i zostala wgrana strasza jaka byla na dysku teraz wszystklo wraca do normy te forum ma 6 lat i z latwoscia sie pozycjonuje :) niewiesz najpierw spytaj ,niepisz bzdur nierob mi reklamy niepotrzebnej :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szefie postwow bylo wczesniej bardzo duzo tylko instalowane bylo nowe ipb i reszta dodatkow od pocztaku zlecilem to komus kot niemial pojecia otym i baza niechcacy sie wykasowala i zostala wgrana strasza jaka byla na dysku teraz wszystklo wraca do normy te forum ma 6 lat i z latwoscia sie pozycjonuje :) niewiesz najpierw spytaj ,niepisz bzdur nierob mi reklamy niepotrzebnej :) pozdro

 

 

Pisz chociaż po polsku ... pobierz FIREFOXA skoro nie władasz poprawną polszczyzną i po kłopocie.

Na moje to wgrana baza a userzy są sztucznie nabici ze skryptu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uera

Kup sobie okulary ziom bandzie wszytsko ok takie triki z ameriki co ty napisales sa karane a moi userzy sa prawdziwi sprzedaje mailing i inne reklamy ,forum istnieje 6 lat i tam jest wszystko prawdziwe kto zna forum wie oco chodzi :) za te pieniadze to jak za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahahahahahaha nie mogę, zróbmy coś w stylu webhostingtalk bekowo z memami, niezły ruch by generowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie okulary ziom bandzie wszytsko ok takie triki z ameriki co ty napisales sa karane a moi userzy sa prawdziwi sprzedaje mailing i inne reklamy ,forum istnieje 6 lat i tam jest wszystko prawdziwe kto zna forum wie oco chodzi :) za te pieniadze to jak za darmo

wstawisz te statystyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uera

musial bym google analistic zalaczyc lub stat4

 

heh nomm racja temat jest niecaly dzien a juz jest HOT :D no niezle :D piszcie piszcie :) wypowiadajcie sie ludziska :) robi sie bardzo ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leci z nami moderator?

 

Ten OP powinien dostać warna za tą ortografię, błagam... Żeby aż taką dysfunkcję mózgu mieć? Bez obrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musial bym google analistic zalaczyc lub stat4

 

heh nomm racja temat jest niecaly dzien a juz jest HOT :D no niezle :D piszcie piszcie :) wypowiadajcie sie ludziska :) robi sie bardzo ciekawie :)

widocznie nie zauważyłeś co pisałem

a i daj statystyki z acp rejestracji , pisania wątków nowych tematów itp [/color]]

a i daj statystyki z acp rejestracji , pisania wątków nowych tematów itp

najlepiej zrób zrzut ekranu

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×