Skocz do zawartości
adell1877

Hosting z nielimitowanym transferem.

Polecane posty

Witam

 

Szukam hostingu, który będzie nam potrzebny do: http://www.webhostingtalk.pl/topic/38694-wirusy-a-hosting/

Dane nie będą udostępniane publicznie, więc o łamaniu prawa nie ma mowy. Czy w wyżej opisanym przypadku hosting na linuxie rozwiązuje cały nasz problem?

 

Proszę o oferty z nieograniczonym transferem danych oraz rozmiarem przynajmniej 60GB/rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Ile potrzebujesz tego nielimitowanego transferu, tak 100% czy troche mniej? ;)

Nie wiem dokładnie ile. Wszystko co będzie znadować się na serwerze będziemy wykorzystywać do testów antywirusowych. Nikt nieupoważniony nie otrzyma dostępu do plików. Także nikt sobie krzywdy nie zrobi. My też nie będziemy tego rozpowszechniać. Chciałbym wtajemniczyć Państwa, ale jeszcze nie mogę.

 

Mały przyład: co dzień jest generowana paczka o wadze 100MB. Pobiera ją do 10 osób, co daje

30dni * 100MB * 10osób = 30 GB transferu na miesiąc i 3GB danych. Ale podejrzewam, że potrzeba więcej transferu miesięcznego ponieważ paczki moga zajmować do 200MB, w zależności od naszych potrzeb.

Edytowano przez adell1877 (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam hostilla.pl ;)

Konto za 1zł na 3 miesiące następnie można automatycznie zmienić pakiet.

Pojemność 50GB transfer bez limitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×