Skocz do zawartości
adell1877

Wirusy a hosting

Polecane posty

Pytanie: załóżmy, że co dziennie jest generowana lista urlów do pliku txt (załóżmy, że np 100, ale liczba nie ma znaczenia). Dane na serwerze czasem rozrosną się do dziesiątek/setek gigabajtów. Ale na początku miesięcznie będzie to około 3-6GB danych. Linki prowadzą do plików wykonywalnych exe, które można bezpośrednio ściągnąć. Pliki te są różnego rodzaju odmianą malware, które nie uaktywnią się jeśli się ich nie kliknie, chociaż różnie z tym bywa. Pliki są automatycznie ściągane na serwer i pakowane do jednej paczki rar lub zip. Po czym były by usuwane (te nie spakowane) I każdego dnia jest generowana automatycznie inna paczka rar/zip. I tutaj mam pytanie:

 

Czy w ogóle jakiś hosting się zgodzi na ściąganie wirusów na ich dyski? (jest tu jakiś przedstawiciel, który może mi coś zaoferować? Czy jest jakiś sposób inny aby to rozwiązać? Gdyby pliki były od razu spakowane to co innego, ale prowadzą do bezpośrednich plików exe. Da się to jakoś rozwiązać inaczej?

 

Serwer dedykowany jest za drogi, dlatego szukam zwykłego hostingu z nieograniczonym miesięcznym transferem, który może mi coś takiego zaoferować.

Edytowano przez adell1877 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHA

 

Chcesz być pretendentem na hakera ? chłopaku ktoś ma CI pomóc w nielegalnym procederze ?

Weź się w głowę puknij ... żal dupę ściska , co ta młodzież teraz kombinuje : /

 

Zamknijcie ten temat + dajcie banana temu koleżce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest nielegalne? Ja tego nie mam zamiaru udostępniać publicznie chłopie :) Dostęp do tego będą miały tylko wybrane osoby.

 

P.S a do młodzieży to ja już nie należę.

Edytowano przez adell1877 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie sądzę by ktoś miał oto problem, gorzej jak trafisz na maszynę z Windowsem i jakimś trafem się zarazi czymś ;)

Niemniej większość hostingów stoi na Linuxie, któremu nie groźne Windowsowe badziewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W polskim prawie próba dokonania przestępstwa = przestępstwo

 

Skoro uważasz , że używanie malware itp. nie jest szkodliwe to chyba nie wiesz o czym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malware zostaną podzielone na rożne kategorie. Wykorzystywane one będą przez nas do testów antywirusowych. Nie zamierzamy nic ani nikogo tym zarażać. Nie będą one dostępne publicznie, więc nie ma mowy żeby sobie to ktoś pobrał na dysk. Musimy gdzieś trzymać swoje kolekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie sądzę by ktoś miał oto problem

To sobie przemiel codziennie (czy też kilka razy dziennie) kilka/naście/dziesiąt GB takich binarek w paczkach... Dyski też nie mają IO z gumy.

 

Musimy gdzieś trzymać swoje kolekcje.

Kupcie sobie serwer dedykowany, albo wrzućcie swoją maszynę na kolokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz dziennie co 24h. I nie sądzę, aby dzienna waga była większa niż 500MB. Będzie się wahać od 100 do raczej 300MB max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sobie przemiel codziennie (czy też kilka razy dziennie) kilka/naście/dziesiąt GB takich binarek w paczkach... Dyski też nie mają IO z gumy.

Raczej chodziło mi o ilość nieprzekraczającą 100MB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×