Skocz do zawartości
kcp

[DODATEK DO FIREFOXA] YOUBLOCK

Polecane posty

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/youblock/

 

Ostatnio strasznie mnie wkurzały reklamy (80 sekundowe), których nie mogłem pominąć... Chwila nudy i chęci i wyszedł dodatek, który blokuje ów reklamy oraz reklamy po prawej stronie. Może nie wszystkim się przyda, ale mam nadzieje, że ktoś skorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacznie bardziej skuteczne jest omijanie stron, które mają nachalne reklamy.

 

Nie wiem czy tak łatwo ominąć jest YouTube : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej, niż Ci się wydaje :)

 

Możesz się pochwalić ; )

 

Jednak YT jest częścią mojego "eżycia" i w moim przypadku chociażby muzyka jest włączana najczęściej najpierw na yt potem jak mi się spodoba płytka z empiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem czy tak łatwo ominąć jest YouTube : )

 

To szukam w "related" wersji która nie ma reklamy. A jeśli ma i program jest rzeczywiście wart obejrzenia to oglądam.

Czasem reklamy są nawet ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Możesz się pochwalić ; )

 

Jednak YT jest częścią mojego "eżycia" i w moim przypadku chociażby muzyka jest włączana najczęściej najpierw na yt potem jak mi się spodoba płytka z empiku ;)

 

Wystarczy pobrać adblocka, on automatycznie blokuje reklamy, również na youtube, również typu "invideo" ( te przed filmem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Bez YT da się żyć, ale bez AdBlock Plus i FlagFox życie staje się bardzo trudne :)

 

Ale to prawda, Adblock rozwiązuje zdecydowaną większość problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie korzystałem z Adblocka i pochodnych. No bo po co ? Serwisy zarabiają na reklamach, ja zarabiam na reklamach i tak to się wszystko napędza. Mówicie że jak ktoś korzysta z off-adblock to od razu skreślacie tą stronę, ale jeżeli właściciel zarabia TYLKO na reklamach to po co mu taki user ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmho

Jak by na stronach nie było 30 reklam, w tym 7 flashowych drących mordę i 15 popupów, to nikomu by się nie chciało instalować adblocka, ale cóż, pazerność niektórych przechodziła ich samych i jest jak jest. Po prostu nie da się wejść na niektóre strony bez adblocka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by na stronach nie było 30 reklam, w tym 7 flashowych drących mordę i 15 popupów, to nikomu by się nie chciało instalować adblocka, ale cóż, pazerność niektórych przechodziła ich samych i jest jak jest. Po prostu nie da się wejść na niektóre strony bez adblocka...

Święta prawda.

 

Jak ostatnio wyłączyłem AdBlocka, żeby sprawdzić reklamy na jednej stronie i potem zapomniałem go włączyć, to była masakra jakaś.

 

Nie dość, że reklamy wciśnięte w kontent gdzie się da, to jeszcze latające bannery, okienka, srenka - oszaleć szło na niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż to pazerność. Większość stron które odwiedzam mają dość ładnie skomponowane reklamy. Nie ma popupów itd. Ale jak wyskoczy ci 10 reklam to gdzie nie klikniesz, w którąś trafisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×