Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
CleverCat

Serwer VPS

Polecane posty

Witam.

 

Zakupiłem serwer VPS na www.webh.pl.

 

Chciałem postawić na nim serwer gry Minecraft, lecz podobno się nie da ponieważ procesor ma widoczność jednego rdzenia. Czy jest możliwość zmiany na 2?

 

Pisałem do BOKu lecz nie dostałem odpowiedźi.

Edytowano przez CleverCat (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jest taka możliwość. Na PW proszę o numer zgłoszenia do BOK. Sprawdzę dlaczego nie ma odpowiedzi i załatwimy sprawę.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być zły,ale takie tematy powinny być OD RAZU kasowane z odpowiedzą zwrotną "To nie forum firmy". To jest po prostu śmieszne żeby takie tematy pisać. Fakt faktem można o coś zapytać firmy w publicznym temacie,ale nie o

Czy jest możliwość zmiany na 2?

 

Bez obrazy webh.pl,ale powinieneś ignorować takie wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem został rozwiązany więc temacik można zamknąć. Faktycznie klient czekał 20h na odpowiedź, ale to przez to, że zgłoszenie zostało zakwalifikowane jako spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być zły,ale takie tematy powinny być OD RAZU kasowane z odpowiedzą zwrotną "To nie forum firmy". To jest po prostu śmieszne żeby takie tematy pisać. Fakt faktem można o coś zapytać firmy w publicznym temacie,ale nie o

 

Skoro od 3 dni nie uzyskał od nich odpowiedzi, a na forum od razu odpisali, to jaki z tego wniosek?

Zaginione zgłoszenie? Bez przesady... Trzeba szybko odpisać by nie było flame na forum ;)

Edytowano przez tym (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie. Nikt nie czekał na odpowiedź 3 dni... nie przesadzajmy!

 

Może napiszmy od razu, że ktoś czeka na odpowiedź miesiąc czasu! A co się będziemy cackać!

Edytowano przez webh.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie. Nikt nie czekał na odpowiedź 3 dni... nie przesadzajmy!

Jak u was czeka sie do 7 dni na aktywacje serwera to wszystko możliwe :)

ps. zgłoszenie zakwalifikowane jako spam... biedni klienci... praktycznie każdy może tam trafić, fajny system zgłoszeń!

 

@icebeast, rozumiem że z webh macie taki system, tu plusik, tam minusik, fajnie to wygląda, nie?

Edytowano przez tym (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co CI chodzi człowieku? Masz gorszy dzień? Nie chce nic mówić, ale teoretycznie nie musimy nikomu iść na rękę i dokonywać modyfikacji usługi w taki sposób by jakaś aplikacja działała.

 

Jak ktoś się nie ma do czego przyczepić to zawsze się znajdzie powód!

 

@icebeast, rozumiem że z webh macie taki system, tu plusik, tam minusik, fajnie to wygląda, nie?

 

 

Jaki znowu system? Przecież ja użytkownika IceBeast nie znam. Normalny człowiek widzi to co wypisujesz...

Edytowano przez webh.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem 3 dni nie na tym zgłoszeniu.

 

Na ten problem czekałem akurat 20h. To prawda.

 

Nie mówię że to wina webh.pl czy coś, tak więc nie przesadzajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak u was czeka sie do 7 dni na aktywacje serwera to wszystko możliwe :)

ps. zgłoszenie zakwalifikowane jako spam... biedni klienci... praktycznie każdy może tam trafić, fajny system zgłoszeń!

 

@icebeast, rozumiem że z webh macie taki system, tu plusik, tam minusik, fajnie to wygląda, nie?

 

Nie, nie mamy. Mimo że korzystając z usług webh nie byłem w pełni zadowolony z jakości, to jednak mogę spojrzeć obiektywnie na sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×