Skocz do zawartości
xSIX

List piorytetowy

Polecane posty

To nagrodź firmę odpowiednim komentarzem. Jeżeli czujesz, że umowa nie została wypełniona należycie, masz prawo dochodzić swoich praw na drodze reklamacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za odkop ale dziś napisałem do szanownej firmy o zapytanie się co z przesyłką bo jeszcze jej nie ma a oni mi napisali że przesyłka została uszkodzona i że dziś ponownie wyślą, skąd oni mogą wiedzieć że przesyłka została uszkodzona? jak to był zwykły list piorytetowy nierejestrowany . Nie wiem czy dobrze zrobiłem ale się trochę wkurzyłem i wysłałem im te 10zł na kuriera i zobaczymy co będzie ;)

Edytowano przez xSIX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za odkop ale dziś napisałem do szanownej firmy o zapytanie się co z przesyłką bo jeszcze jej nie ma a oni mi napisali że przesyłka została uszkodzona i że dziś ponownie wyślą, skąd oni mogą wiedzieć że przesyłka została uszkodzona? jak to był zwykły list piorytetowy nierejestrowany . Nie wiem czy dobrze zrobiłem ale się trochę wkurzyłem i wysłałem im te 10zł na kuriera i zobaczymy co będzie ;)

 

Oznacza to tylko tyle że wcześniej wciskali Ci kit mówiąc o tym że w ogóle ją wysłali.. i jeszcze wpłacasz im pieniądze dodatkowo? No obecnym etapie już powinien być negatyw i mail z informacją, zwrot pieniędzy albo sprawa do allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie chce mi się z nimi bawić w sprawy allegro bo szkoda czasu i tak pewnie bym nie odzyskał pieniążków a tak spróbowałem jeszcze raz 10zł to nie dużo a może akurat przyślą paczkę bo zależy mi na niej , znajomy ostatnio zamawiał od nich coś kurierem to paczka przyszła na 2 dzień a co najlepsze za 3 dni przyszła kolejna taka sama widać ,że niezły zamęt tam mają żeby wysłać 2x taką samą paczkę hehe

 

Proponuje zamknąć temat : )

Odkopałem ten temat aby wam uświadomić jaka ta firma jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo wchodzę na emeila a tu zdziwienie :) Dostałem wiadomość od firmy kurierskiej (nie będę zdradzał nazwy) ,że paczka została wysłana przez ową firmę o której rozmawialiśmy , termin dostawy poniedziałek jak i jest ID przesyłki ;) Wielki +++ dla firmy bo już się bałem że wgl nie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

///

Można już zamknąć temat bo zakończyłem już sprawę z tą firmą :D dziś był kurier o 16 i dostarczył paczkę na którą czekałem 3 tyg fakt nie zgadza się z obrazkiem na foto które było na aukcji ,ale jest podobna. Wiem jedno ,że już więcej tam nic nie zamówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×