Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Gdzie kupić IP Board ?

Polecane posty

Gość

Witam

 

Mam do Was pytanie - gdzie i jak można kupić (odkupić) licencję IP Board? Chodzi mi o to, aby nie płacić tych 175$, aby skrypt działał legalnie. Jest to w ogóle możliwe?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupić używaną, bez supportu, takie licencje chodzą po 200zł + koszt odnowienia supportu i masz taniej i legalnie. Innej metody nie ma (tańszej).

 

Np. w dziale giełdy http://forum.invisionize.pl/ znajdziesz, możesz też wystawić ogłoszenie, że chcesz kupić licencję.

 

Uważaj na oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej całą transakcję przeprowadźcie przez allegro, zawsze to większe bezpieczeństwo.

 

Najlepiej całą transakcję przeprowadźcie przez allegro, zawsze to większe bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk Glaza

Jak rozpoznać prawdziwa/fałszywa licencje?

 

 

Poproś osobę o screen z panelu klienta wink.png

 

Z używaną licencją problem jest taki, że trzeba jeszcze zapłacić parę $ za przeniesienie licencji na inne konto, jeśli tego nie zrobimy w panelu widnieją dane osoby od której odkupiliśmy.

Edytowano przez Eryk Glaza (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko aby nie kupować licencji, w których widnieje data zakupu, np. tydzień, miesiąc temu. Zazwyczaj są to licencje kupione za lewe karty i zostaną zablokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Poproś osobę o screen z panelu klienta wink.png

 

Z używaną licencją problem jest taki, że trzeba jeszcze zapłacić parę $ za przeniesienie licencji na inne konto, jeśli tego nie zrobimy w panelu widnieją dane osoby od której odkupiliśmy.

 

Nie prawda. Jeśli kupisz od kogoś licencje to możesz pozmieniać wszystkie dane w panelu klienta. No chyba, że nie chce Ci się zmieniać danych i wolisz zabulić za przeniesienie na inne konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na co zwracać uwagę na screenie? Są jakieś znaki szczególne lub informacje do potwierdzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda. Jeśli kupisz od kogoś licencje to możesz pozmieniać wszystkie dane w panelu klienta. No chyba, że nie chce Ci się zmieniać danych i wolisz zabulić za przeniesienie na inne konto

 

A przypadkiem nie jest tak tylko gdy licencja jest aktywna? Jak wygaśnie support to danych nie można już edytować (chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Z tego co wiem, to dla nieaktywnej licencji zablokowana jest możliwość zmiany danych licencji czyli adresu pod jakim znajduje się forum, ale o danych bilingowych nic nie wiem, żeby miały być zablokowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Znaczy to, że jeśli jeśli przedłużę licencję, mogę zmienić dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.forumc.pl

Znaczy to, że jeśli jeśli przedłużę licencję, mogę zmienić dane?

 

dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

jeśli kupisz używaną licencję, która wygasła, a nie dokonasz jej odnowienia to i tak jesteś w ciemnej... Nie możesz legalnie używać forum, bo paczki nie pobierzesz ze strony IPS'u, nie możesz używać forum, bo nie zmienisz danych strony przypisanych do licencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Heh, straszny kaptalizm w IPS - za wszystko trzeba płacić. Więc ile może być warta wygasła licecja IPB standard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Najlepiej całą transakcję przeprowadźcie przez allegro, zawsze to większe bezpieczeństwo.

Niby w jaki sposób zwiększa to bezpieczeństwo? Allegro nie jest żadnym gwarantem bezpieczeństwa transakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby w jaki sposób zwiększa to bezpieczeństwo? Allegro nie jest żadnym gwarantem bezpieczeństwa transakcji.

Sory, no ale jezeli miałbyś kupować poza systemem allegro ( bez niczego czysty przelew ) to jest to ryzyko. A allegro w takim wypadku jest pewnym zabezpieczeniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sory, no ale jezeli miałbyś kupować poza systemem allegro ( bez niczego czysty przelew ) to jest to ryzyko. A allegro w takim wypadku jest pewnym zabezpieczeniem ...

Ale jakim zabezpieczeniem? Myślisz, że Allegro coś zrobi jak sprzedający nie wywiąże się z umowy? Nie. Grzecznie Ci powie, żebyś spróbował skontaktować się ze sprzedającym lub ewentualnie udał się na policję.

Dokładnie to samo możesz zrobić mając umowę ustną, czy w formie rozmowy na gg/mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory, no ale jezeli miałbyś kupować poza systemem allegro ( bez niczego czysty przelew ) to jest to ryzyko. A allegro w takim wypadku jest pewnym zabezpieczeniem ...

Taaa, więc przed czym Cię allegro zabezpiecza? Dane na allegro mogą być fałszywe (weryfikacja przelewem z wirtualnego konta), jeszcze jak będzie jakiś bardziej obeznany to skorzysta z jakiś darmowych VPNów, proxy czy TORa i całe "zabezpieczenie" idzie się...

http://forum.invisio...produkty-ips-u/ - to chyba jeden z najbezpieczniejszych Sposobów, licencje możesz kupić wygaśnietą, ona dalej jest legalna, ale nie zrobisz upgradu. Najlepiej kupić na wygaśnieciu.

Link nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up, z tego co pamiętam do te subforum dostępne tylko dla zarejestrowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up, z tego co pamiętam do te subforum dostępne tylko dla zarejestrowanych.

dokładnie bo mi działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk Glaza

Nie prawda. Jeśli kupisz od kogoś licencje to możesz pozmieniać wszystkie dane w panelu klienta. No chyba, że nie chce Ci się zmieniać danych i wolisz zabulić za przeniesienie na inne konto

 

A jednak prawda. Sprzedałem w tym roku dwie swoje licencje. Trzeba konto przenieść i zapłacić. Nie chodzi o zmianę adresu forum tylko o dane takie jak adres zamieszkania itd.

Widocznie nikogo to nigdy nie obchodziło, dlatego nikt o tym nie wie - a kontaktowałem się z IPS-em i to jest konieczność. W tym momencie uruchamia się logika - IPS na używanych licencjach traci, dlatego biorą te kilka $ za przeniesienie licencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wracam do tematu, ponieważ jak do tej pory nikt wiarygodny nie zgłosił się do mnie, a ja zdecydowałem, że kupię czystą licencję. Czy istnieją jacyś sprawdzeni pośrednicy do zakupu licencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co ci pośrednicy... Napisz do DawPI z http://forum.invisio...l/user/1-dawpi/ napewno coś dostaniesz. Ale jak chcesz taniej to szukaj u nich na forum.

 

Z tego co mi wiadomo DawPi już nie pośredniczy w zakupie licencji: http://ipslink.pl/oferta/zakup-licencji.html

 

Niemniej, jaki by miało sens kupowanie przez pośrednika? Wiadomo, że taniej niż samemu by to nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×