Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz N

porządny router?

Polecane posty

Hej. Poleci mi ktoś dobry router? Do WAN na RJ-45. Niestety mój obecny TP-Link TL-WR340G dławi się przy ruchu kilkudziesięciu mbit/s przy P2P.

 

Chciałbym aby mi się nie dławił przy większym obciążeniu(ruchu 50-70mbit/s na p2p).

 

No chyba, że to wina konfiguracji obecnego routera? Wiem, że to u mnie się dławi, bo sprzęt dostawcy jest ok(kabel podłączony bezpośrednio do PC i nic się nie dławi).

 

Mile widziany system na routerku do samodzielnej konfiguracji, wejście usb, interfejs 1000base-t lub lepszy. Poleci ktoś ciekawy sprzęt?

Edytowano przez Arkadiusz N (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro gigabit, to bierz tplink 1043nd. Nie przepłacisz, ma usb, qos, możesz wgrać openwrt. Fajna maszynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli coś wartego uwagi to mogę i dużo dać, tylko po co, żadnego Cisco sprzętu nie potrzebuje ;)

 

ten co polecił Aimer wygląda ok i wydaje się ok, tylko wlasnie ciekawy jestem jak to się sprawi pod większym obciążeniem.

Aimer masz go? Orientujesz się jaki max rozmiar dysku można wpiąć przez usb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie w sieci ten modem z Gargoyle(odmiana openwrt), ale nie jest mój :) Co do dysku, myślę, że tutaj zbytnio ograniczeń nie ma, co do transferów to powinieneś max prędkość wydusić, styknie pewnie na prędkości odczytu dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :) Jeśli ktos mialby cos ciekawszego to tez prosilbym o polecenie sprzetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyla nie próbuj ładować mu Tomato, przez nieuwagę jednego admina sieci skończyło się reanimacją przez jtag :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×