Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nigel

Pulpit zdalny przez www na porcie 80

Polecane posty

Witajcie,

 

 

Poszukuje usługi takiej jak w temacie. Wystarczy mi Linux i przeglądarka smile.png

Czy moglibyście wskazać kto oferuję taką usługę?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj sobie na VPS/dedyku EyeOS.

 

Fajny projekt, ale nie oferuje przeglądarki. Mam na myśli przeglądarkę internetową (browser), a nie np. posiadanych plików smile.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakby odpalić VNC albo NX na porcie 80? odpowiadało by to?

 

Pewnie tak. Ujmę to może inaczej: ja technicznie wiem jak to zrobić. Ale nie widzę sensu kupowania całego VPSa dla siebie tylko po to by skorzystać ze zdalnego pulpitu raz na jakiś czas.

 

Miałem raczej na myśli, że ktoś - przykładowo - już ma zainstalowaną taką usługę u siebie na dedyku/VPS i mógłby mi zaoferować "konto".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak. Ujmę to może inaczej: ja technicznie wiem jak to zrobić. Ale nie widzę sensu kupowania całego VPSa dla siebie tylko po to by skorzystać ze zdalnego pulpitu raz na jakiś czas.

 

Miałem raczej na myśli, że ktoś - przykładowo - już ma zainstalowaną taką usługę u siebie na dedyku/VPS i mógłby mi zaoferować "konto".

Dlatego podałem Ci gotową firme która takie rzeczy oferuje. Skontaktuj się z fastshell.pl i powołaj się na link do tego tematu a jakąś zniżkę dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego podałem Ci gotową firme która takie rzeczy oferuje. Skontaktuj się z fastshell.pl i powołaj się na link do tego tematu a jakąś zniżkę dostaniesz.

 

Firma ? hmhm oferty krzaków mogliby moderatorzy usuwać : > jestem za nie wspieraniem takich dziecięcych projektów : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×