Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
YagAA

[sprzedam] Stronę zarabiającą 3k/miesiąc w Adsense

Polecane posty

Zarabiająca, czy mająca przychody? Bo przecież całkiem możliwe, że aby uzyskać taki ruch, całe przychody trzeba wydać na reklamę i wyjdzie, że jeszcze do serwera trzeba dopłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny minimalnej nie widzę, może zalicytuję, bo nie sądzę, żeby doszło do kolosalnych sum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto jeszcze dodać, że na stronie nie ma regulaminu, a to znaczy, że użytkownicy, którzy tam coś dodali niekoniecznie wyrazi zgodę na udostępnianie materiałów, czy ich sprzedaż. Także, legalność tego trochę jest dyskusyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto jeszcze dodać, że na stronie nie ma regulaminu, a to znaczy, że użytkownicy, którzy tam coś dodali niekoniecznie wyrazi zgodę na udostępnianie materiałów, czy ich sprzedaż. Także, legalność tego trochę jest dyskusyjna.

Jak nie ma jak jest ? http://www.fromlife.pl/zasady.html

 

Może serwis jest wspomagany autosurfami? bo dziwnie to wygląda, ze prawie 1k gości i tylko 1 zalogowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma jak jest ? http://www.fromlife.pl/zasady.html

 

Może serwis jest wspomagany autosurfami? bo dziwnie to wygląda, ze prawie 1k gości i tylko 1 zalogowany.

 

Nie widziałem nigdzie linka na stronie, ani przy rejestracji

 

edit:

 

ok, teraz widzę link Zasady. Mało to czytelne oraz przy rejestracji użytkownik nie musi niczego akceptować, więc te zasady nie mają znaczenia.

Edytowano przez elcct (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem nigdzie linka na stronie, ani przy rejestracji

 

edit:

 

ok, teraz widzę link Zasady. Mało to czytelne oraz przy rejestracji użytkownik nie musi niczego akceptować, więc te zasady nie mają znaczenia.

Potrafisz czytać, albo widzieć, czy cokolwiek ? Jak byk podczas rejestracji musisz zaptaszkować regulamin, w przeciwnym wypadku nie zarejestrujesz konta. Wypisujesz bzdury, najpierw sprawdź.

 

@Down: Poniosło mnie biggrin.png Wypij coś mocniejszego :P

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrafisz czytać, albo widzieć, czy cokolwiek ? Jak byk podczas rejestracji musisz zaptaszkować regulamin, w przeciwnym wypadku nie zarejestrujesz konta. Wypisujesz bzdury, najpierw sprawdź.

 

O rzeczywiście, cofam to co napisałem i idę po kawe :) Dzięki za sprostowanie, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie o kawę chodziło. Kolopik miał chyba na myśli coś bardziej w słowiańskim duchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie o kawę chodziło. Kolopik miał chyba na myśli coś bardziej w słowiańskim duchu wink.png

 

Haha mówiąc, o kawie miałem na myśli coś słowiańskiego ;) Ale dzisiaj zmęczony jestem i naprawdę pisałem to na trzeźwo i trochę mi głupio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, sprzedawane sa kury znoszace zlote jaja, ale jaja . wink.png

Czasami gotówka jest potrzebna na już. Chociaż wolał bym kredyt zaciągnąć niż sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Nie wiem jak można się pozbywać pasywnego stałego źródła dochodu... bez sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednią aukcję odwołałem i wystawiłem od nowa uzupełniając opis itp. Strona w czerwcu zarobiła 835 euro, serwer mam vps w vihost5 opłacony na 3mc z góry, więc zapłaciłem chyba połowę ceny, więc 60pln netto, i to cały koszt prowadzenia.

 

xorg: Na Ciebie to widzę, że nie warto zwracać uwagi. Krytykujesz wszystkich, i wszystko. Nie wnosisz nic ciekawego do tematu, więc proszę Cię - zamilcz.

 

Żadnymi autosurfami strona nie jest dopalana, większość ruchu pochodzi z facebooka.

 

Można się pozbywać, jeśli nie ma się czasu go dalej prowadzić i potrzebuje się pieniędzy. Wolę sprzedać, niż patrzeć, jak się marnuje, a włożyłem w to bardzo dużo czasu i wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×